ANASAYFA Magazin Survivor'da kim elendi? Birleşme partisi öncesi adaya son veda

Survivor'da kim elendi? Birleşme partisi öncesi adaya son veda

Aylardır devam eden yarışmada sona adım adım yaklaşılıyor. Oynanan eleme oyunları sonrası yarışmadan elenen bir isim belli oldu.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Survivor'da kim elendi? Birleşme partisi öncesi adaya son veda

Survivor 2024 All Star yarışmasında heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçen gün eleme oyunlarında yarışacak 4. isim Batuhan olmuştu. Yarışmacı sayısının tamamlanmasının ardından gözler kimin adadan gideceğine çevrilmişti.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Yaman, Batuhan, Yunus Emre ve Özgür arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Oynanan oyunlar sonrasında adaya veda eden isim belli oldu Söz konusu yarışmalarda ilk başta Yunus Emre ve Yaman ile Özgür ve Batuhan eşleşti. Yunus Emre oynanan oyunda Yaman'ı yendi ve potadan çıktı.

Diğer eşleşmede ise Özgür ve Batuhan karşı karşıya geldi. Bu oyunda da kazanan Özgür oldu. Oynanan bu oyunlar sonunda Batuhan ve Yaman arasında kaybedenin veda edeceği bir oyun oynandı. Büyük bir mücadele içinde geçen mücadele sonunda adaya veda eden isim Yaman oldu.

VEDA SÖZLERİ

Birleşme partisi öncesinde son eleme süreci olan bu dönemde elenen Yaman “Survivor olmadan All Star oldum. Çok hayal ettiğim, çok güzel isimlerle birlikte yarışıyorum. Bir saygısızlığım olduysa hakkınızı helal edin siz benim içimi biliyorsunuz. Çok seviyorum hepinizi” diyerek son sözlerini dile getirdi.

Survivor 2024'te birleşme sonrasında neler yaşanacağı ve eleme tablosunun nasıl şekilleneceği merak konusu oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Tokat'ta peş peşe iki büyük deprem! Okullar tatil edildi

Tokat'ta peş peşe iki büyük deprem! Okullar tatil edildi