ANASAYFA Mamak Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak'taki asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yolları trafiğe kapatacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak'taki asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yolları trafiğe kapatacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Başkentin dört bir yanında asfalt serim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda bir duyuruya yer veren belediye, bazı yolların trafiğe kapatılacağını bildirdi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak'taki asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yolları trafiğe kapatacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak'taki asfalt çalışmaları nedeniyle bazı yolları trafiğe kapatacak - Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kentin eksik ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini sürdüren ABB, Mamak ilçesi sınırlarında bulunan Tıp Fakültesi Caddesi’nde kazı ve asfaltlama çalışmalarına başlayacaklarını açıkladı.

Ankaralılar burada buluşuyor TIKLA TAKİP ET

ABB, Tıp Fakültesi Caddesi’nde gidiş ve geliş yönünde 25 Ağustos Cuma günü saat 22.00 itibarıyla asfalt çalışmalarına başlanacağını ve bu çalışmaların da bir haftada tamamlanmasını hedeflediklerini belirtti.

ABB, ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Başkentin dört bir yanında asfalt serim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bölge sakinlerinden gelen yoğun talepler üzerine harekete geçen Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Mamak ilçesi sınırlarında bulunan Tıp Fakültesi Caddesi’nde kazı ve asfalt çalışmalarına başlayacak. 3 bin 700 metre uzunluğundaki caddenin gidiş ve geliş yönlerinde yapılacak çalışmalar, 25 Ağustos Cuma günü saat 22.00 itibarıyla başlayacak.

Tıp Fakültesi Caddesi’nin gidiş ve geliş yönünde; zamanla meydana gelen bozulmaların düzeltilmesi ve ulaşım konforunun sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek olan kazı ve asfaltlama çalışmasının yaklaşık bir haftada tamamlanması hedefleniyor.

1.jpg

Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların ulaşımlarında herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için alternatif güzergâhları tercih etmeleri gerektiğini belirtti. Ancak alternatif güzergahlar da vatandaşlarla paylaşılmadı.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *