ANASAYFA Mamak Ankara Mamak'ta taksiciler arasında çıkan tartışmada bir kişi pompalı tüfekle vuruldu!

Ankara Mamak'ta taksiciler arasında çıkan tartışmada bir kişi pompalı tüfekle vuruldu!

Ankara'nın Mamak ilçesinde taksicilerin arasında çıkan tartışma soncunda bir kişinin pompalı tüfek ile vurulduğu öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kişinin tedavisi için hastaneye kaldırıldığı belirtildi.
yazar
Sinem GÜVEN
Ankara Mamak'ta taksiciler arasında çıkan tartışmada bir kişi pompalı tüfekle vuruldu!

Bugün Ankara'nın Mamak ilçesinde çıkan tartışma sonucunda bir kişinin pompalı tüfek ile vurulduğu öğrenildi. İlk belirlemelere göre Mamak'ta taksiciler arasında çıkan yolcu alma kavgasında pompalı tüfekle vurulan kişi yaralandı.

ÇIKAN TARTIŞMA SONUCUNDA BİR KİŞİ POMPALI TÜFEK İLE VURULDU!

Konu ile ilgili alınan bilgiye göre, bir taksi durağında A.K. ile F.K. arasında yolcu alma tartışması çıktı. Taraflar ayrıldıktan sonra A.K, F.K'nin bulunduğu taksi durağına gelerek pompalı tüfekle ateş açıp olay yerinden kaçtı.

Yaşanan bu olayın ardından açılan ateş sonucu F.K, vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalar nedeniyle yaralandı.

Vurulan kişinin fark edilmesi üzerine çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ardından da yaralı F.K, sağlık ekiplerince tedavi için hastaneye götürülerek tedavi altına alındığı belirtildi. Bununla birlikte kaçan şüpheli, polis ekipleri tarafından olayda kullandığı tüfekle yakalanarak gözaltına alındı. Vurulmasının ardından yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan kişinin ise sağlık durumu merak konusu oldu.

OLAY BİR HUSUMET SONUCUNDA YAŞANMIŞ!

Yaşanan bu saldırı ile ilgili konuşan durak Başkanı K.Ç., “Olay yoldaki bir tartışmadan dolayı çıkıyor ama öncesinde de bir husumet var. Bizim burada çalışmamızı istemiyorlar. İnsanlara ve bizlere zulmediyorlar. Kalabalık bir grup halindeydiler. Durağımızı basıp bizi darp etmeye kalkıştılar. Biz de kendimizi savunduk. Sonra gelip tekrar tehdit ettiler. Biz ilk başlarda gerek görmediğimiz için şikayetçi olmadık. Ardından tekrar geldiler. Tüfekle üzerimize ateş ettiler. Bir arkadaşımızın vücuduna saçmalar isabet etti. Araçlarımızda hasarlar var. Biz bunlardan kurtulmak istiyoruz. Yetkililerden yardım istiyoruz. Esas hedef bendim ama diğer arkadaşımız vurulmuş. Olayı planlamışlar önceden. 4-5 senedir sürtüşmeler yaşanıyordu zaten. Geçtiğimiz aylarda yaşanan bir tartışma sonrası tahrikler artmaya başlamıştı” şeklinde olayları anlattı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Adıyaman deprem konutları kura sonuçları sorgulama ekranı!

Adıyaman deprem konutları kura sonuçları sorgulama ekranı!