ANASAYFA Mamak Mamak Belediye Bakanı Şahin hafta sonu da mesaisine devam etti

Mamak Belediye Bakanı Şahin hafta sonu da mesaisine devam etti

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, hafta sonu da yoğun mesai programı ile çalışmalarına devam etti. Başkan Şahin'in hafta sonu mesaisinde yaptığı işler Mamaklılar için mera konusu olurken belediyeden açıklama geldi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Mamak Belediye Bakanı Şahin hafta sonu da mesaisine devam etti

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, ilçeyi karış karış gezmeye devam ediyor. Mamak Belediyesinde mesai hafta sonu da devam ederken Başkan Şahin, yoğun bir programla çalışmalarını sürdürdü.

Mamak Belediye Başkanı Şahin, Ekolojik Köy, Kızılcaköy Mahallesi ve hastaneye bir takım ziyaretlerde bulundu.  

BAŞKAN ŞAHİN'DEN YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin’in hafta sonu programı Ekolojik Köy’de başladı. Başkan Şahin, Mamak Belediyesi’nin tarım cenneti Ekolojik Köy’de incelemelerde bulundu. 

Ekilen alanlar ve meyve ağaçlarını gezen Başkan Şahin, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kızılcaköy Mahallesi’nde bolluk bereket için verilen yemeğe Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin de katıldı. Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Mamak’ın kırsal mahallerinden biri olan Kızılcaköy’ü ziyaret etti. Başkan Şahin, Kızılcaköy Mahalle Konağı’nda verilen yemeğe katıldı.

Mevsimin kurak geçmemesi, kuraklıktan kaynaklı ürün kaybı yaşanmaması ve bolluk, bereket olması için dualar edildi. Çiftçilerle birlikte dua eden Mamak Belediye Başkanı Şahin “Yemeğiniz, dualarınız kabul olsun inşallah” dedi. Başkan Şahin, “Kırsal destek projelerimizle çiftçilerimizin yanında olacağız” diye konuştu. Mamak Belediye Başkanı Şahin, Sivas Divriği Gökçebel Köyü Sosyal Yardımlaşma Kültür Derneği’nde merhum Yavuz Er için verilen “40 yemeği”ne katıldı. Başkan Şahin merhumun hemşehrilerine, ailesine ve sevenlerine taziyede bulundu.

HACETTEPE HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin’in hafta sonu mesaisinde son durağı Hacettepe Hastanesi’ydi. Başkan Şahin, acilde bekleyen hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastalarla konuşan Başkan Şahin hasta yakınları ile de sohbet etti. Başkan Şahin, hastalara ve hasta yakınlarına “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Başkan Şahin, ilçedeki mesaisine devam edeceğini belirtti.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yaşanan minibüs kazasında 9 kişi yaralandı

Ankara'da yaşanan minibüs kazasında 9 kişi yaralandı