ANASAYFA Mamak Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Mamak Muhtarlar Derneği heyetini makamında ağırladı

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Mamak Muhtarlar Derneği heyetini makamında ağırladı

Mazbatasını aldığı günden itibaren ilçe halkından Başkan Şahin'e ziyaretler sürüyor. Başkanlık görevini sürdüren Veli Gündüz Şahin yapılan tebrikleri kabul ediyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Mamak Muhtarlar Derneği heyetini makamında ağırladı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Mamak ilçesinin yeni Belediye Başkanı olarak seçilen Veli Gündüz Şahin görevi başında 3. haftasını geride bırakmaya hazırlanıyor. İlçe halkının kendisine büyük ilgi gösterdiği Başkan Şahin ilçe genelinden çeşitli kurum ve kuruluş yetkilileri ile bir araya geliyor.

MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN ŞAHİN'E ZİYARET

Konu ile ilgili olarak Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'i Mamak Muhtarlar Derneği Başkanı Hulusi Güngören ve beraberindeki heyetin ziyaret ettiği öğrenildi. Gün içinde ilçe genelinden isimlerden gelen tebrikleri kabul eden Başkan Şahin kendisini ziyaret eden muhtarlar derneği heyetine de minnettarlığını dile getirdi.

Sohbet havasında geçen ve renkli anlara sahne olan görüşmede Mamak Muhtarlar Derneği Başkanı Hulusi Güngören 5 yıllık görev süresi boyunca Başkan Veli Gündüz Şahin'in iyi işler yapmasını temenni ettiklerini belirterek kendisine görevinde başarılar diledi. 

KARŞILIKLI İYİ DİLEK TEMENNİSİ YAPILDI

Mamak Belediye Başkanı Şahin'de göreve geldikleri günden itibaren Mamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ve bu görevin öneminin farkında olduklarını ifade etti.

Söz konusu görüşme iki tarafında bir birine karşılıklı teşekkürleri ile sona erdi. Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'in ilerleyen günlerde de ziyaretleri kabul etmesi bekleniyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner eski ABB Başkanı Ali Dinçer'in kabrini ziyaret etti

Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner eski ABB Başkanı Ali Dinçer'in kabrini ziyaret etti