ANASAYFA Mamak Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'e önemli yetki!

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'e önemli yetki!

Bugün Mamak Belediye Meclisi tarafından Nisan ayı toplantısı 5.oturumu gerçekleştirildi. Düzenlenen bu oturumda Şahin'e önemli bir yetki verildi.
yazar
Haber Merkezi
Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'e önemli yetki!

Mamak Belediyesi Meclisi, Nisan ayı toplantısı 5.oturumu Başkan Vekili Erdoğan Doğan başkanlığında bugün gerçekleşti.

BAŞKAN ŞAHİN'E ÖNEMLİ YETKİ!

Mamak Belediyesi’nde görev yapan memurlar ile sözleşmeli personele ek destek sağlamak amacıyla yetkili sendika ile görüşerek Sosyal Denge Sözleşmesi yapılabilmesi için Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin’e yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Mamak Belediyesi Meclisi son gün oturumunda 6 komisyon raporu da oylanarak kabul edildi. İlçedeki parkların isimlendirilmesini içeren İsimlendirme Komisyon Raporu, çiftçilerin karşılaştığı temel sorunları içeren Tarım ve Hayvancılık Komisyon Raporu, temizlik hizmetlerinin sağlanmasına yönelik Çevre ve Sağlık Komisyon Raporu, gençlere yönelik Gençlik ve Spor Komisyon Raporu, teknolojik alt yapının geliştirilmesini içeren AR-GE Komisyon Raporu ve ilçedeki işletmelerin denetlenmesi ile buna karşı alınabilecek önlemleri içeren Tüketici Hakları Komisyon Raporu oy birliği ile kabul edildi.

Bununla birlikte 9 maddelik gündemin yer aldığı toplantıda 8 madde oy birliğiyle kabul edilirken, 1 madde Meclis’ten geçmedi. Mamak Belediyesi 2023 Yılı İdare Faaliyet Raporu oy çokluğuyla reddedildi. Oturum yaşanan bu gelişmeler ile son buldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Pursaklar'da boş bir arazide yangın meydana geldi!

Ankara Pursaklar'da boş bir arazide yangın meydana geldi!