ANASAYFA Nallıhan Nallıhan Belediyesi Çayırhan Pazar Yeri servis saatlerin açıkladı

Nallıhan Belediyesi Çayırhan Pazar Yeri servis saatlerin açıkladı

Semt pazarları fiyat seçenekleri ve taze sebze meyvenin adresi olurken vatandaşlar da yaşadıkları ilçelerdeki pazarları ziyaret etmeye devam ediyor. Nallıhan Belediyesi de ilçedeki Çayırhan Pazar Yerine gidecek olan vatandaşlar için sunduğu servis hizmetine ilişkin saatleri açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Nallıhan Belediyesi Çayırhan Pazar Yeri servis saatlerin açıkladı

Haberankara.com Özel Haber - Semt pazarlarına olan ilgi devam ediyor. Taze sebze ve meyvenin adresi olan semt pazarlarındaki fiyat seçenekleri vatandaşların pazarları tercih sebebi oluyor. Semt pazarlarına olan ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla da belediyelerin ücretsiz servis hizmetleri devam ediyor. 

Nallıhan Belediyesi de ücretsiz pazar servisi hizmetine devam ederken vatandaşları saatler konusunda bilgilendirdi. Semt pazarı kültürü devam ederken pazardan alışveriş yapmayı tercih eden vatandaşlar taze sebze ve meyve almak üzere pazarları ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Ankara'nın Nallıhan ilçesinde hizmet veren Çayırhan semt pazarına vatandaşın rahatlıkla gidip gelebilmesi için hizmete sunulan servis hizmeti ile ilgili detayları da Nallıhan Belediyesi açıkladı.

NALLIHAN BELEDİYESİ ÇAYIRHAN PAZAR YERİ SERVİS SAATLERİ VE GÜZERGAHLARI

Nallıhan Belediyesi Çayırhan Pazar yeri çıkış ve dönüş saatleri;

HER CUMARTESİ  ÇIKIŞ 

11:00 TOKİ - BARIŞ

11:30 BENZİNLİK ÜSTÜ

12:00 SİTELER

12:30 EMEK

HER CUMARTESİ  DÖNÜŞ

14:00 TOKİ - BARIŞ

14:30 BENZİNLİK ÜSTÜ

15:00 SİTELER

15:30 EMEK

Nallıhan Belediyesi Çayırhan Pazar Yeri servis saatleri ile ilgili bir not düşen Nallıhan Belediyesi ‘’Vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda ileriki tarihlerde servis saatlerinde değişiklik olabilecektir.'' ifadelerine yer verdi. 

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya "Kurdukları tuzakları yerle bir edeceğiz"

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya "Kurdukları tuzakları yerle bir edeceğiz"