ANASAYFA Otomobil TOGG ve Mercedes kazası gündem oldu! Kazada en fazla hasar gören TOGG mu Mercedes mi?

TOGG ve Mercedes kazası gündem oldu! Kazada en fazla hasar gören TOGG mu Mercedes mi?

Trabzon'da yaşanan bir kaza ülkenin en çok konuşulan olaylarından birisi olmayı başardı. Kazanın yaşanmasından çok hangi araçlar arasında meydana geldiği konusu dikkat çekti.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
TOGG ve Mercedes kazası gündem oldu! Kazada en fazla hasar gören TOGG mu Mercedes mi?

Türkiye'nin ilk yerli otomobil markası TOGG piyasaya sürüldüğü andan itibaren adından söz ettirmeye devam ediyor. Yaklaşık bir yıllık bir satış dönemini geride bırakan TOGG T10X modeli bir kez daha trend olmayı başardı.

TOGG MU MERCEDES Mİ?

TOGG bu sefer bir kaza haberi ile gündeme geldi. Akçaabat ilçesinde yaşanan kaza TOGG T10X ile Mercedes arasında gerçekleşti. Kaza sonrasında hangi araçta ne kadar hasar olduğu merak konusu oldu.

Yaşanılan kazada Mercedes marka aracın TOGG'a arkadan çarptığı ve aracın ön kısmında ağır bir hasar yaşandığı gözlemlendi. TOGG'un ise sadece arka tamponunda diğer araca göre çok daha az bir hasar meydana geldiği görüldü. Yaşanılan kaza sonrasında ise her hangi bir can kaybı ya da yaralanma olmadığı bilgisi de verildi.

TEBRİK MESAJLARI YAYINLANDI

TOGG'un böyle bir kazada dünyaca ünlü bir marka aracı ile yaşadığı kazadan ufak bir hasarla çıkması mühendislik başarısı olarak nitelendirildi. Otomobil severler başta olmak üzere pek çok kullanıcı yerli marka TOGG'un bu kazadan neredeyse sıfır hasar ile çıkmasını tebrik eden paylaşımlarda bulundu.

TOGG marka otomobillerin çok daha ileri noktaya gelmesi için donanım ve yazılım çalışmaları sürüyor. TOGG ilerleyen yıllarda yeni modellerini  de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
TÜİK konut satış istatistiklerini açıkladı! Ankara'da büyük artış

TÜİK konut satış istatistiklerini açıkladı! Ankara'da büyük artış