ANASAYFA Politika AK Parti'nin Ankara adayları listesi İl Seçim Kuruluna teslim edildi!

AK Parti'nin Ankara adayları listesi İl Seçim Kuruluna teslim edildi!

Yerel seçim hazırlıkları devam ederken seçimlerle ilgili olarak detaylar da sorgulanmaya devam ediyor. AK Parti'nin Ankara aday listesi İl Seçim Kuruluna sunuldu.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
AK Parti'nin Ankara adayları listesi İl Seçim Kuruluna teslim edildi!

Türkiye, 31 Mart tarihinde sandık başında olacak. Sandığa giderek oy kullanacak olan vatandaşlar adaylarla ilgili bilgi sahibi olmak isterken bir son dakika gelişmesi yaşandı. 

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için partisinin Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ve 25 ilçesine ilişkin aday listelerini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti. 

AK PARTİ ANKARA ADAYLARI İL SEÇİM KURULUNA SUNULDU

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, aday listelerini sunmalarının ardından yaptığı açıklamada, Başkent Ankara'nın 25 ilçesine ilişkin adaylarını ve meclis üyeleri listelerini teslim ettiklerini duyurdu. 

Tüm katılımcılar için hayırlı bir yarış olmasını dileyen AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, yaptığı açıklamada "Bu demokrasi yarışında kırmadan, incitmeden Türkiye'nin birliğini, beraberliğini ve güzel mozaiğini tesis ederek, demokrasiyi güzel bir şekilde hep beraber yaşayacağımıza inancımız tamdır." ifadelerine yer verdi. 

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok'un seçilmesini istediğini söyleyen AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, Ankara'ya yakışan hizmetlere, eserlere, güzel projelere imza atmayı amaçladıklarını kaydetti. Düzenlenen basın toplantısının ardından Tüm katılımcılar için hayırlı bir yarış olmasını dileyen AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, sözlerini sonlandırdı.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Arnavutluk Başbakanı Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi!

Arnavutluk Başbakanı Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi!