ANASAYFA Politika İYİ Parti ABB Başkan adayı Yıldırım duyurdu! Adaylık belgeleri il seçim kuruluna teslim edildi

İYİ Parti ABB Başkan adayı Yıldırım duyurdu! Adaylık belgeleri il seçim kuruluna teslim edildi

Bugün İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Topel Yıldırım tarafından yapılan açıklamalara göre adaylık belgelerinin seçim kuruluna gönderildiği ifade edildi.
yazar
Sinem GÜVEN
İYİ Parti ABB Başkan adayı Yıldırım duyurdu! Adaylık belgeleri il seçim kuruluna teslim edildi

İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Topel Yıldırım, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi için adaylık belgelerini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti. Belgelerin teslim edilmesinin ardından ise açıklamalarda bulunan Yıldırım, yaptığı açıklamalarda ‘Kazanan Ankara olsun’ mesajını da iletti.

ADAYLIK BELGELERİ ANKARA İL SEÇİM KURULUNA TESLİM EDİLDİ!

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre, Ankara İl Seçim Kurulu Başkanlığına adaylık belgelerini teslim eden Yıldırım, daha sonra açıklamalarda bulundu. Yıldırım, İYİ Parti’nin ilk defa 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi için aday gösterdiğini ifade ederek, “Bu birinciliği bugün burada başlatıp, seçimin sonunda da birinci olmak için bugün başvurumuzu yapmış olduk. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Kazanan Ankara olsun ve centilmence bir yarış olsun” şeklinde açıklamalara  yer verildi.

Bugün Yıldırım tarafından belgelerin teslim edilmesinin yanı sıra Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) 31 Mart’ta yarışacak olan adayların listelerini teslim etmek üzere siyasi partilere verdiği sürenin bugün saat 17.00 itibarıyla son bulduğu bilgisi de aktarılmış oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Mamak'ta apartmandaki ayakkabı hırsızı yakalandı!

Ankara Mamak'ta apartmandaki ayakkabı hırsızı yakalandı!