ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediye Başkanı Çetin duyurdu! Ücretsiz berber hizmeti devam ediyor

Pursaklar Belediye Başkanı Çetin duyurdu! Ücretsiz berber hizmeti devam ediyor

Pursaklar Belediyesi tarafından özel gereksinimli ve yaşlı vatandaşlar için hizmete sunulan ücretsiz berber desteğinin devam ettiği ifade edildi.
yazar
Haber Merkezi
Pursaklar Belediye Başkanı Çetin duyurdu! Ücretsiz berber hizmeti devam ediyor

Yaklaşık olarak 2 seneden bu yana Pursaklar Belediyesi tarafından özel gereksinimi olan ve yaşlı vatandaşlar için verilen ücretsiz berber uygulaması devam ediyor. Bugün sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Özel gereksinimli ve yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımız için berber hizmetimiz devam ediyor.” şeklinde yaptığı açıklamalar ile vatandaşları bilgilendirdi.

ÜCRETSİZ BERBER HİZMETİ VERİLMEYE DEVAM EDİYOR!

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Pursaklı vatandaşlar için verilmeye devam eden bu hizmete ilişkin daha önce açıklamalarda bulunan Çetin, “Pursaklar Belediyesi olarak hemşehrilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla Pursaklar’da yaşayan özel gereksinimli ve yaşlı hemşehrilerimiz için Evde Berber ve Temizlik hizmetimizi başlattık. En önemli gündemimiz, vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve rahatlığıdır. Yaşlı ve özel gereksinimli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmak ve onlara her anlamda destek vermeye devam edeceğiz.” diyerek bilgilendirme yapılmıştı.

Buna göre Evde Berber ve Temizlik Hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar bilgi için Pursaklar Belediyesi Tebessüm Çarşısı ya da 0312 551 9741 / 9745 nolu telefondan arayarak detaylı bilgilendirmelere ulaşabilecektir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Tokat'ta peş peşe depremler devam ediyor! 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Tokat'ta peş peşe depremler devam ediyor! 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi