ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin belediye personelleri ile bayramlaştı

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin belediye personelleri ile bayramlaştı

Başkan Ertuğrul Çetin belediyeye bağlı birimleri ziyaret etti. Bayram tatili sonrasında görevlerine dönen personellerle sohbet eden Çetin özverili çalışmaya devam vurgusu yaptı.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin belediye personelleri ile bayramlaştı

Ankara'da bayram tatilinin sona ermesine rağmen tebrikleşmeler devam ediyor. Tatil boyunca farklı yerlerde olan vatandaşlar geçmiş bile olsa bayram tebriki yapıyor.

BAŞKAN ÇETİN ÇALIŞANLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Bu kapsamda tatil dönüşüne iyi bir başlangıç yapılması adına ilçe belediyelerinde de bayramlaşma merasimleri peş peşe gerçekleşiyor. Ankara'nın Pursaklar ilçesinde de belediye personelleri arasında bayramlaşma etkinliği yapıldı. Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin'de beraberindeki isimler ile birlikte belediyeye bağlı çalışan birimlerin binalarına gitti.

Birim müdürlükleri ile ve Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Çetin personellere konuşmalar yaptı. Çalışanların geçmiş bayramlarını tebrik eden Başkan Çetin önlerinde yeni bir dönem olduğuna dikkat çekti.

“YILMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Çetin “Her bayram sonrası geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma programımızı belediye hizmet binamızda ve şantiyelerimizde gerçekleştirdik. Özverili bir şekilde yoğun tempoda göstereceğiniz çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Fedakârca ve özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımla birlikte Pursaklar için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret edilen birimlerdeki yetkililerde üzerlerine düşen görevleri yapacaklarını ifade ettiler. Pursaklar Belediyesi seçimini kazanan Ertuğrul Çetin'in yeni döneminde yapacağı çalışmalar yakından takip ediliyor. 2019-2024 yılları arasındaki döneminde sosyal anlamda da bir çok faaliyet düzenlenmesini sağlayan Başkan Çetin'in ilerleyen yıllarda çalışmalarını sürdürmesi bekleniyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği Erzurumspor maçı biletleri satışa sunuldu

Gençlerbirliği Erzurumspor maçı biletleri satışa sunuldu