ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediyesi kamu alanlarında hizmet çalışmalarını sürdürüyor

Pursaklar Belediyesi kamu alanlarında hizmet çalışmalarını sürdürüyor

İlçe genelinde faaliyetlerini sürdüren belediye ekipleri ihtiyaç duyulan noktalara da desteğini götürüyor. Bu kapsamda Belediye tarafından bilgilendirmeler yapılıyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Pursaklar Belediyesi kamu alanlarında hizmet çalışmalarını sürdürüyor

Pursaklar'ın gelişmesi için çalıştıklarını ifade eden Pursaklar Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanında hizmetler devam ediyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin yönetiminde faaliyetlerini sürdüren ekipler hakkında bilgi paylaşımları yapılıyor.

BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İlçedeki insanlara ve kurumlara yapılan hizmetler kadar ilçenin yaşam alanlarına ve yerleşim yerlerine yönelik atılan adımlarda kritik rol oynuyor. Sokakların bakımlı olması adına temizlik yapan Pursaklar Belediyesi ekipler park onarımlarından boş arazi temizliğine kadar pek çok alanda çevre kirliliğinin önüne geçiyor.

İlçe vatandaşlarının çalışmalar hakkında bilgi sahibi olması için yapılan paylaşımlarda anaokulu bahçesi ve hastane otopark yapımına yer verildi.

TEMİZLİK VE GELİŞTİRME HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

İlk olarak anaokulunda yapılan çalışmalara dair “80.yıl Anaokulunda eğitim gören minik çocuklarımızın, okul bahçesinde neşe içerisinde oynayabilmeleri için temizlik çalışmaları yapıyoruz” denilirken otopark inşaatı ile ilgili “Pursaklar Devlet Hastanesine ilave otopark yapımı için ön hazırlıkları yapıyoruz” sözleri kullanıldı.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Şahin'de yeni dönemine başlamasından dolayı yoğun bir ziyaret trafiği dönemi yaşıyor. İlçe halkının kendisine tebriklerini ilettiği Başkan Şahin devam eden hizmetler ile de ilgileniyor. 

Pursaklar ilçesinde yaşayan vatandaşlarda yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduğunu dile getiriyor. Pursaklar sakinleri ihtiyaç ve istekleri için belediye birimlerinden destek alıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Milyonlarca Ankaralı emekliye müjde! Emekli maaşlarına özel düzenleme yapılacağı açıklandı

Milyonlarca Ankaralı emekliye müjde! Emekli maaşlarına özel düzenleme yapılacağı açıklandı