ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediyesi ücretsiz Konya Gezisi kayıtlarını almaya devam ediyor!

Pursaklar Belediyesi ücretsiz Konya Gezisi kayıtlarını almaya devam ediyor!

Pursaklar Belediyesi, ilçedeki her yaş grubu için farklı bir etkinlik programına imza atıyor. Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler vatandaşların gündeminde yer alırken bu kez 50 yaş üzeri erkekler için bir açıklamaya yer verildi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Pursaklar Belediyesi ücretsiz Konya Gezisi kayıtlarını almaya devam ediyor!

Sosyal bir belediyecilik faaliyeti yürüten Pursaklar Belediyesi, ilçede her yaş gurubu ve her zevke hitap eden etkinliklerini sürdürüyor. Çocuklar, gençler, ev hanımları ve yetişkinler için birbirinden farklı pek çok etkinlik düzenleyen ve sıklıkla yeni takvim yayımlayan Pursaklar Belediyesi, yeni bir duyuruya daha yer verdi. 

Pursaklar Belediyesi tarafından açıklanan yeni gezi programının detayları da merak edildi. Pursaklar Belediyesi, ilçede ikamet eden 50 yaş üzeri  erkekler için ücretsiz Konya gezisi düzenleyeceğini kaydetti. 

PURSAKLAR BELEDİYESİ'NDEN 50 YAŞ ÜZERİNE ÜCRETSİZ GEZİ

Pursaklar Belediyesi, ilçede ikamet eden 50 yaş üzeri erkekler için yeni bir gezi programına imza attı. Pursaklar Belediyesi tarafından yayımlanan görselde  ‘’Hz. Mevlânâ'nın Vuslatının 750. Yılı Vesilesiyle Kültür Gezileri Kapsamında KONYA GEZİSİ 50 YAŞ ÜSTÜ ERKEKLER''  denildi. Başvuruların alındığı gezi programında son başvuru tarihi de 6 Aralık Çarşamba olarak açıklandı. ‘’Tek amacımız İşimizi İYİ YAPMAK^^ diyen Pursaklar Belediyesi bir de geziye katılmak için gerekli şartları açıkladı. 

PURSAKLAR BELEDİYESİ KONYA GEZİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Pursaklar ilçesinde ikamet etmek,

T.C. kimlik kartını getirmek.

Başvuru yerleri ise;

Pursaklar Yaşam Merkezi 

Dede Torun Evleri

Pursaklar Belediye Binası - Birinci Kat olarak açıklandı. 

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *