Pursaklar’da “Siyahlı Kadın” tiyatro oyunu sanatseverler ile buluştu

Pursaklar Belediyesi tarafından Ankara'ya kazandırılan Devlet Tiyatroları Pursaklar sahnesi vatandaşları oyunlarla buluşturmaya devam ediyor.

Pursaklar’da “Siyahlı Kadın” tiyatro oyunu sanatseverler ile buluştu

Ankara'nın en büyüğü olma özelliği taşıyan Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesi vatandaşları sanatla buluşturmaya devam ediyor. 2021 yılından bu yana çeşitli oyunlara ev sahipliği yapan sahne bu haftada ‘‘Siyahlı Kadın’’ tiyatro oyunu kapalı gişe oynandı.

DEVLET TİYATROLARI PURSAKLAR SAHNESİ DOLDU TAŞTI

Kültür ve sanat etkinlikleriyle ilçenin, sosyal ve kültürel hayatına renk katan Ankara’nın Pursaklar Belediyesi, 679 sandalyesi ile Ankara’nın en büyük sahnesi olma özelliğini taşıyan ve her tiyatro gösterisinde tıka basa dolan Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde sahnelenen ‘‘Siyahlı Kadın’’ kapalı gişe oynadı.

aw078501-03.jpg

Pursaklar’ın sanatın ve kültürün merkezi olma yönünde emin adımlarla ilerlediğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yaptığı konuşmada, ‘‘Ankara’nın en büyük devlet tiyatroları sahnesine ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Açıldığı günden bu yana tiyatro salonumuz ilçemizde hak ettiği değeri görmeye devam ederek tiyatro oyunlarının kapalı gişe oynanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. İlerleyen günlerde de sanat dolu günler ilçemizde hız kesmeden devam edecek’’ dedi.

aw078501-02.jpg

Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde yerini alan tiyatro severler, korku ve gerilim unsurları içer ‘‘Siyahlı Kadın’’ tiyatro oyununu salonu tıka başa dolduran vatandaşlar tarafından tam not aldı.

haberankara.com

SONRAKİ HABER