ANASAYFA Sincan AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan projelerini tanıttı!

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan projelerini tanıttı!

Bugün AK Parti Ankara Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan tarafından düzenlenen programda projelerinin tanıtımları gerçekleştirildi. Bununla birlikte de bu zamana kadar yapılan çalışmaların da bir kez daha üzerinden geçildi.
yazar
Haber Merkezi
AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan projelerini tanıttı!

Sincan Belediye Başkanı ve AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan tarafından bugün projelerinin tanıtılması üzerine program gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen bu programda Murat Ercan, projelerini anlattı. Yaptığı konuşmada vatandaşlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, görev süresi boyunca yaptığı hizmetlerden bahsetti. 

İlçede yaşayan engelli vatandaşlar için mola evleri yapacaklarını dile getiren Ercan, “Vatandaşlarımızın muzdarip olduğu bir konu var. Engelli çocukları var, baktığı kimseler var. Onu bir yere bırakıp hastaneye, gezmeye gidecek ama onu bırakamadığı için gitmekte çok zorlanıyorlar. Bu ciddi bir ihtiyaçtı. İnşallah şimdi mola evleri ile bu ihtiyacı ortadan kaldıracağız. Aileler gelecek çocuklarını bırakacak, istediklerini yapacaklar, sonra işleri bitince gelip teslim alacaklar” şeklinde açıklamalarda bulundu.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE SİNCAN SPOR VADİSİ!

Konu hakkında yapılan açıklamalarda gelecek dönem hakkında vaatlerinden bahseden ve Dijital Dönüşüm Akademisi ve Bilim Sincan gibi projelerle Dijital Kampüs'ün temelini attıklarını söyleyen Ercan, “Şimdi bunu bir kampüse dönüştürüyoruz. Uzay, fen bilimleri, matematik, dene-yap atölyeleri ile çocukların belki içerisinde spor yapabilecekleri, sanatı da konuşabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve çay içebilecekleri bütüncül bir kompleksi inşallah önümüzdeki 5 yılda gerçekleştireceğiz” dedi.

Ercan, gelecek 5 yıl içerisinde yapmayı vaat ettikleri “Sincan Spor Vadisi” sayesinde gençlerin ve çocukların hem tabiatla daha iç içe bir hayat yaşayabileceklerini hem de her türlü sportif aktiviteleri yapabileceklerini kaydetti. Sincan’da bulunan 350 dönümlük orman arazisini belediye uhdesine kazandırdıklarını belirten Ercan, 350 dönümlük arazide yeni projeler gerçekleştireceklerini söyledi.

DOĞA KART PROJESİ DE DUYURULDU!

Geri dönüşümde de Sincan Belediyesi olarak önemli işlere imza attıklarını kaydeden Ercan, yapacakları “Doğa Kart” projesi ile evinde yağ ayrıştıran vatandaşlara market alışverişlerinde kullanabilecekleri kredi miktarı aktaracaklarını belirtti. Ayrıca Ercan, görev süresince yapılan yüzme havuzu ve spor alanları gibi alanları daha fazla artıracaklarının vaadini de sözlerine ekledi.

AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Rabia ve bozkurt işareti yapan insanları sandığa götürerek, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı’nı yukarı taşımak şiarında olduklarını kaydetti.

Bununla birlikte toplantıya Ercan’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve AK Parti Ankara Milletvekili Fuat Oktay'ın katılım sağladığı ifade edildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu uzman yardımcısı sınav duyurusunu yayımladı!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu uzman yardımcısı sınav duyurusunu yayımladı!