ANASAYFA Sincan Ankara Sincan'da liselilerin kavgasında yaralanan öğrenci hayatını kaybetti!

Ankara Sincan'da liselilerin kavgasında yaralanan öğrenci hayatını kaybetti!

Ankara'nın Sincan ilçesinde liselilerin kavgasında yaralanan bir öğrencinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis tarafından konu ile ilgili soruşturma başlatıldı.
yazar
Sinem GÜVEN
Ankara Sincan'da liselilerin kavgasında yaralanan öğrenci hayatını kaybetti!

İki gün önce meydana gelen olayda Ankara’nın Sincan ilçesinde bir parkta çıkan bıçaklı kavgada yaralanan lise öğrencisi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Ardından gelen bilgilere göre bıçaklama olayını gerçekleştiren şahsın ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği ifade edildi.

LİSE KAVGASINDA BİR ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ!

Konu ile ilgili edinilen bilgiye göre, 13 Şubat'ta Tuna Parkı'nda lise öğrencileri arasında çıkan bıçaklı kavgada H.Ü. isimli lise öğrencisi yaralandı. 

Olaya şahit olan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden Ankara Emniyet Müdürlüğü Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Bunun ardından yaralı çocuk, ambulansla hastaneye kaldırılırken, yapılan araştırmalar sonucu yaralama olayını E.N.D.’nin gerçekleştirdiği tespit edildi. Suçta kullandığı sustalı tabir edilen bıçakla birlikte E.N.D. ve olay anında yanında bulunan Y.B. aynı gün yakalanarak gözaltına alındı.
Gelen son dakika haberine göre ise hastanede tedavi altına alınan H.Ü.’nün bugün kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

BIÇAKLAMA OLAYINI GERÇEKLEŞTİREN ŞAHIS TUTUKLANDI!

Yaşanan olayın araştırılmasının ardından şüphelilerin, H.Ü. ile sınıf arkadaşı oldukları, olay tarihinden bir gün önce sınıfta tartıştıkları, olay günü H.Ü.’yü evinden parka konuşmak için çağırdıkları, aralarında çıkan tartışmanın büyümesi ile bıçaklama olayının gerçekleştiği gelen iddiaların arasındaydı.

Tüm bunların yanı sıra edinilen bilgilere göre adli mercilere sevk edilen şüphelilerden Y.B. savcılık ifadesi sonrası salıverildi. E.N.D. ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Pursaklar Belediyesi kitap günlerinin yarınki konuğunu duyurdu!

Pursaklar Belediyesi kitap günlerinin yarınki konuğunu duyurdu!