ANASAYFA Sincan Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile ilçedeki kadınlar Sevda Türküsev ile buluştu!

Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile ilçedeki kadınlar Sevda Türküsev ile buluştu!

Sincan Belediyesi’nin marka projelerinden olan 'Kadın Kadına Aile Sohbetleri'nin bu ayki konuğu yazar Sevda Türküsev oldu. Programda gelecek nesilleri yetiştiren kadınların hayatına dokunacak bilgiler paylaşıldı. Sincanlı kadınlar Sevda Türküsev ile bir araya gelirken programda önemli konular üzerinde duruldu.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile ilçedeki kadınlar Sevda Türküsev ile buluştu!

Sincan Belediyesi'nin projeleri hız kesmeden devam ediyor. Sincan Belediyesi’nin marka projelerinden olan, milli ve manevi değerlere, aile hayatına dair konuların gündeme getirildiği “Kadın Kadına Aile Sohbetleri” programının konuğu Sevda Türküsev oldu. 

Programın açılış konuşmasını yapan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ”Çocuklara, gençlere ve onları yetiştiren kadınlarımıza yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğuna inandım. Nesil beklemez. Bu nesil çünkü bizim geleceğimiz, ülkemizin geleceği ve onları en iyi şekilde yetiştirmek bizim birinci hedefimiz.” dedi. Programda gelecek nesilleri yetiştiren kadınların hayatına dokunacak bilgiler paylaşılırken alanında uzman isimlerin Sincanlı hanımlarla bir araya geldiği “Kadın Kadına Aile Sohbetleri”nin hızla devam edeceği bildirildi. 

SİNCAN'DA KADIN KADINA AİLE SOHBETLERİNİN KONUĞU SEVDA TÜRKÜSEV OLDU

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın desteğiyle ve Başkan Ercan’ın eşi Emine Ercan’ın öncülüğünde başlatılan programlarda Sincan her ay bir konuk ağırlıyor.

Bu kapsamda “Kadın Kadına Aile Sohbetleri” programında bu ay yazar Sevda Türküsev, deneyimlerini ve bilgilerini Sincanlı hanımlarla paylaştı.  Türk sanat müziği dinletisiyle başlayan programa ilgi yoğundu. Sevda Türküsev’in canlı anlatımı ve interaktif sunumu Sincanlı Hanımların beğenisini toplarken, katılımcılar verilen tavsiyeleri can kulağı ile dinledi.

“İYİ OLMA HAKKIMIZI KULLANIYORUZ”

Aile bağları ve iletişimi üzerine konuşan Sevda Türküsev “Biz kötülük yapmayı bilmediğimiz için, kötülük yapmıyor değiliz. Biz iyi olma hakkımızı kullanıyoruz” diyerek toplumsal kodlarımızdan bahsetti. 

Yapılan iyiliklerin bir seçim ve duruş olduğunu belirten Türküsev “Kimseye çelme takmıyoruz diye ayağımız yok sanıyorlar. Oysaki biz o ayakları yolumuza doğru yürümek ve dik durmak için kullanıyoruz” dedi.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara Kalesi'ndeki çalışmaları sürüyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara Kalesi'ndeki çalışmaları sürüyor!