ANASAYFA Sincan Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile Polatlar Mahallesi'ne konak kazandırıldı

Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile Polatlar Mahallesi'ne konak kazandırıldı

Sincan Belediyesi ilçedeki yatırımlarına devam ediyor. Sincan Belediyesi'nin ilçedeki çalışmaları devam ederken Polatlar Mahallesi'ndeki konak yapım çalışmalarının bittiği bildirildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Sincan Belediyesi'nin girişimleri ile Polatlar Mahallesi'ne konak kazandırıldı

Ülkemizde belediyelerin çalışmaları vatandaşların gündeminde yer alıyor. Sincan Belediyesi'nin ilçedeki yatırımları sürerken vatandaşlar da bu çalışmalar hakkında bilgilendirilmeye devam ediyor.

Sincan Belediyesi açılış zincirine bir halka daha ekledi. Ankara'nın Sincan Belediyesi'ne bağlı Polatlar Mahallesi de konağına kavuştu. Yenikayı ve Yenipeçenek Mahallelerine yapılan konakların ardından Polatlar Mahallesi de konağına kavuştu. Açılış töreninde konuşan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Polatlar Mahallesi’nin cazibesini arttıracak önemli bir yatırım” diyerek konağı kadınlara emanet etti.

SİNCAN BELEDİYESİ AÇILIŞLARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Gerek iç - dış tasarımları, gerekse mimari yapıları ve çevre düzenlemeleriyle kırsal bölgelerde yaşam kalitesini artıran mahalle konaklarına bir yenisi daha eklendi. Yenikayı ve Yenipeçenek Konaklarının ardından Polatlar Konağı da törenle hizmete açıldı. Yörenin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan konak, mahalle sakinlerinden de tam not aldı.

ekran-goruntusu-2023-11-20-170052.png

“KÖYDEKİ CAZİBEYİ ARTTIRACAK ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

Açılış töreninde konuşan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, konakların mahallelere ayrı bir renk kattığını ifade etti. Sincan Belediye Başkanı Ercan, “Köydeki cazibeyi arttırmak için önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Köyümüzün bu konağını hanımlara emanet ediyorum, çünkü kadınların elinin değmediği yerde hiçbir şey olmaz.

ekran-goruntusu-2023-11-20-170100.png

Buranın dolu dolu, canlı olması lazım. Çocuklarla gençlerle şenlenmesi lazım. Düzeni sizlere ait hanımlar. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Sincan Belediye Başkanı Ercan ve beraberindekiler konağı gezdi.

ekran-goruntusu-2023-11-20-170106.png

İlçe halkı ise çalışmalarından dolayı Sincan Belediye Başkanı Ercan'a teşekkürlerini iletti.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İstanbul Ankara seferini yapan YHT kazası sonrası seferler yeniden başladı

İstanbul Ankara seferini yapan YHT kazası sonrası seferler yeniden başladı