Aziz Yıldırım’dan başkanlık yarışı sonrası ilk açıklama! Kazanan her zaman Fenerbahçe olsun

Fenerbahçe’nin yeni başkanının bir kez daha Ali Koç’un seçilmesinin ardından Aziz Yıldırım bugün başkanlık yarışı sonrası ilk yazılı açıklamasını yaptı. Yıldırım, açıklamasında kazananın her zaman Fenerbahçe olması gerektiğine dikkat çekti.

Aziz Yıldırım’dan başkanlık yarışı sonrası ilk açıklama! Kazanan her zaman Fenerbahçe olsun

Geçtiğimiz günlerde tüm gözler Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’na çevrilmişti. Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın başkanlık için kıyasıya bir mücadele verdiği seçimlerde Ali Koç bir kez daha sarı lacivertli takımın başkanı seçildi. Eski başkanlardan Aziz Yıldırım ise Ali Koç’u tebrik etmişti.

“KAZANAN FENERBAHÇE OLSUN”

Aziz Yıldırım başkanlık yarışı sonrası bugün ilk yazılı açıklamasını yaptı. Açıklamaya göre Yıldırım şunları söyledi:

"Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk. Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk. Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun.

Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, çocuklara, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim. Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız. Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle, hepinizi saygıyla selamlıyorum"

Kaynak: İHA
SONRAKİ HABER