ANASAYFA Spor Gençlerbirliği Spor Kulübü, Oktay Arıca'yı andı!

Gençlerbirliği Spor Kulübü, Oktay Arıca'yı andı!

Başkent temsilcilerinden Gençlerbirliği, Oktay Arıca'nın ölümünün 1'nci yılında anma mesajı yayımladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Gençlerbirliği Spor Kulübü, Oktay Arıca'yı andı!

Ülkemizde futbol maçları yakından takip ediliyor. Koyu taraftarlar da takımlarının faaliyetlerini takip ederken Gençlerbirliği Kulübü, başkent ekibine futbolcu, teknik direktör ve yönetim kurulu üyesi olarak hizmet eden Oktay Arıca'yı andı.

Vefatının 1'nci yılında Oktay Arıca için anma mesajı yayımlayan kırmızı siyahlı temsilcilerimiz sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundu.

GENÇLERBİRLİĞİ EKİBİ, OKTAY ARICA'YI ANDI

Başkent temsilcimizin sosyal medya hesaplarında yer alan paylaşımlara taraftarlar da beğeni yağdırdı. Gençlerbirliği Spor Kulübü tarafından yapılan paylaşımda, "1960'lı yıllarda 8 yıl boyunca Gençlerbirliği'mizin formasını giyen, futbolu bıraktıktan sonra da kulübümüzde yardımcı antrenörlük, antrenörlük, teknik direktörlük görevlerinde bulunan; Onursal Başkanımız İlhan Cavcav döneminde yönetim kurulu ve divan kurulu üyelikleri de yapan Gençlerbirliği'mizin 'canlı tarihi' olarak adlandırılan Oktay Arıca'yı ölümümün 1. yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz." ifadelerine yer verildi.

ekran-goruntusu-2023-10-01-131852.png

OKTAY ARICA 2022 YILINDA VEFAT ETMİŞTİ

Oktay Arıca'nın vefatını duyuran kulüp, ''1960’lı yıllarda 8 yıl boyunca Gençlerbirliği'mizin formasını giyen, futbolu bıraktıktan sonra da kulübümüzde yardımcı antrenörlük, antrenörlük, teknik direktörlük görevlerinde bulunan; İlhan Cavcav döneminde yönetim kurulu ve divan kurulu üyelikleri de yapan Gençlerbirliği’mizin "Canlı tarihi" olarak adlandırılan Oktay Arıca’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı diliyoruz." ifadelerine yer vermişti.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Galatasaray - Ankaragücü maçı pozisyon yorumları

Galatasaray - Ankaragücü maçı pozisyon yorumları