ANASAYFA Spor Hacettepe 1945 Elazığspor maçına bir ilk ile çıkacak! Taraftarlara et döner ikram edilecek

Hacettepe 1945 Elazığspor maçına bir ilk ile çıkacak! Taraftarlara et döner ikram edilecek

Ülke genelinde profesyonel liglerde adım adım sona yaklaşılıyor. Bu kapsamda 3. Ligde yer alan Hacettepe 1945 yarın oynayacağı Elazığspor maçına mutlak 3 puan parolası ile çıkıyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Hacettepe 1945 Elazığspor maçına bir ilk ile çıkacak! Taraftarlara et döner ikram edilecek

Ankara'nın profesyonel liglerde yer alan takımları bulundukları liglerde sezonu bitirebildiği en iyi yerde bitirebilme adına önemli maçlara çıkıyor. Son haftalarına yaklaşılan liglerde her maç final niteliği taşıyor.

3. LİG'DE KRİTİK MAÇ

Bu kapsamda başkentin 3. Lig 2. Grubunda yer alan temsilcisi Hacettepe 1945 kritik bir maça çıkacak. Şu anda 10. sırada bulunan Hacettepe 1945 ligin üst sıralarda yer alan ekiplerinden Elazıpspor ile karşılaşacak. Düşme potasından iyice uzaklaşmak ve 3. Ligde gelecek senede yer alacak takımlar arasında olmak isteyen Ankara ekibi maçın hazırlıklarını tamamladı.

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunan Atatürk Stadyumu'nda oynanacak maçta hanesine 3 puan daha yazdırıp orta sıralara doğru ilerlemek isteyen Hacettepe 1945'te maç öncesi taraftarlara jest yapılacak. Maçı izlemeye gelen taraftarlara et döner ikramında bulunulacak.

HACETTEPE HEDEFİNİ ÜST LİGLER OLARAK BELİRLEDİ

Hacettepe 1945 adım adım üst liglere tırmanma hedefi kapsamında bu sezonu 3. lig içinde tamamlamak istiyor. Doğru hamleler ve nokta transferlerle yeni sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Ankara temsilcisi bu sezon kalan maçlarda galibiyet almaya odaklandı.

Üst düzey bir mücadelenin olmasının beklenildiği Hacettepe 1945 - Elazığspor maçı 14 Nisan Pazar (yarın) saat 15:00'da Etimesgut Atatürk Stadyumunda oynanacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Çevre Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak! Son başvuru tarihi 3 Mayıs

Çevre Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak! Son başvuru tarihi 3 Mayıs