Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz yeniden aday!

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz, yeniden aday olduğunu açıkladı.

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz yeniden aday!

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz, adaylığını açıkladı. Cengiz, özellikle tesisleşmede önemli hamleler gerçekleştireceğini belirtti.

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz, 27 Eylül 2024 tarihinde Ankara’da yapılacak olan genel kurulda başkan adayı olacağını söyledi. Paris 2024 Olimpiyat Oyunları sonrasında spor branşlarının Olağan Genel Kurulları Ankara’da yapılacak. Türk Hentbolunun değerli isimlerinden eski federasyon başkanı Tarık Cengiz, adaylığını açıkladı. 27 Eylül 2024 tarihinde Başkentte yapılacak olan genel kurulda başkan adayı olacağını söyleyen Samsun Eski Milletvekili Tarık Cengiz, EHF Asbaşkanlığı, EHF Tahkim Kurulu Başkanlığı görevlerini yaptı.

“YABANCI OYUNCU SAYISI DERHAL AZALTILACAK"

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Tarık Cengiz, özellikle tesisleşmede önemli hamleler gerçekleştireceğini anlattı ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yabancı oyuncu sayısı derhal azaltılacak. Uluslararası hakem ve gözlemci sayısını arttırmak için hamlelerimiz olacak. Altyapıya da büyük önem verilecek. Değerli Hentbol Camiası, 27 Eylül 2024’de yapılacak olan, Türkiye Hentbol Federasyonu, Olağan Genel Kurulunda, Ben ve Ekibim, Federasyon Başkanlığına adayız. Hedef, Yeniden, Güzel Günler."

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER