ANASAYFA Yenimahalle Yenimahalle Belediyesi'nden ÇTV, emlak, ilan reklam vergileri için hatırlatma

Yenimahalle Belediyesi'nden ÇTV, emlak, ilan reklam vergileri için hatırlatma

Belediyeye yapılan vergi ödemelerinin belirli tarihlerde yapılması şartı bulunuyor. Belediyeler de sıklıkla uyarı yayımlarken Yenimahalle Belediyesi'nden açıklama geldi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Yenimahalle Belediyesi'nden ÇTV, emlak, ilan reklam vergileri için hatırlatma

Emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisi olarak ödenen vergilerin bu yıl ne zaman ödeneceğini merak edenler araştırmalarına devam ederken Ankara'nın ilçe belediyelerinden de sıklıkla duyuru gelmeye başladı. Duyuru yapan bir belediye de Yenimahalle Belediyesi olurken vatandaşlar ödeme tarihleri ve şekline ilişkin bilgilendirildi. 

Ülkemizde vergi ödemelerinin belirlenen tarihlerde yapılması gerekiyor. Vergi ödemelerine ilişkin belediyelerden tarih açıklaması art arda gelirken Yenimahalle Belediyesi tarafından bir açıklamaya yer verildi. 

YENİMAHALLE BELEDİYESİ'NDEN VERGİ ÖDEME TARİHİ DUYURUSU

Emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri vatandaşların gündeminde yer alırken Yenimahalle Belediyesi'nden yeni bir duyuru geldi. Yenimahalle Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden vergi ödemelerine ilişkin açıklamada bulundu. Yenimahalle Belediyesi'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamada ödeme kanalına da değinildi. Yenimahalle Belediyesi ilçedeki mükelleflerin ''https://e-islem.yenimahalle.bel.tr/FastPayment'' adresi üzerinden ödeme yapabileceğine işaret etti.

Ayrıca konuyla ilgili sorular için de belediye ile iletişime geçilebileceği kaydedildi. Yenimahalle Belediyesi, vergi ödemelerinde son tarihin de 30 Kasım 2023 olduğuna dikkati çekti. Ayrıca ödemelerin e-Devlet üzerinden de yapılabileceği açıklandı. Siz de borcunuza faiz işlenmemesi için ödemelerini 30 Kasım mesai saati bitimine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *