ANASAYFA Ankara Keşfet Ankara'da ucuzluğun adresi belli oldu cebini düşünen bu markete akın akın gidiyor

Ankara'da ucuzluğun adresi belli oldu cebini düşünen bu markete akın akın gidiyor

Son yıllarda gıda fiyatlarının artması ile beraber vatandaşların bütçe dengeleri de sarsıldı. Zorunlu ihtiyaçların alınması için harcanan paranın her hafta daha da artması vatandaşların maddi durumlarını etkilerken bir yandan da ucuz alışveriş için araştırmalar başladı. Ankaralıların ucuz market alışverişi yapabileceği bir adres belli olurken detayları derledik.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Ankara'da ucuzluğun adresi belli oldu cebini düşünen bu markete akın akın gidiyor

Haberankara.com Özel Haber - Türkiye'de pandemi dönemi sonrası gıda fiyatlarında bir artış meydana geldi. Gıda fiyatlarının artması ile beraber zam haberleri de sıkı sıkıya takip edilmeye başlandı. Enflasyonun kontrol altına alınması için fiyat istikrarının sağlanması hedeflenirken maliyet artışlarını gerekçe gösteren marketler de gıda fiyatlarına zam yapmaya devam ediyor. 

Özellikle mutfak giderleri arasında yer alan gıda harcamaları için bir öncekinden daha fazla bütçe ayırmak zorunda kalan vatandaşlar da tasarruf yolunu aramaya devam ediyor. Ankara'da ucuz market alışverişinin adresi belli olurken detayları Haberankara.com okurları için derledik. 

ANKARA'DA UCUZLUĞUN ADRESİ BAŞKENT MARKETLER

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, kent halkının daha uygun fiyatlı alışveriş yapması için bütçe dostu Başkent Marketler projesini hayata geçirirken Ankaralılar da burada daha uygun fiyata alışveriş yapma imkanı elde ediyor. Ankara’da üretim yapan kadın kooperatifleri ve yerli üreticilerden alınan ürünlerin satıldığı Başkent Marketler, uygun fiyatlarıyla vatandaşlara bir alternatif sunuyor. 

Ankara Halk Ekmek Fabrikası; 7 Başkent Market, 3 Fabrika Satış Mağazası ve 1 Başkent Büfe ile Ankaralılara iyi ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya devam ederken şubeleri de şöyle listeleniyor;

 • BATIKENT BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • GİMAT BAŞKENT MARKET
 • ŞAFAKTEPE BAŞKENT MARKET
 • ASKİ BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • KIZILAY BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • ETİMESGUT BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • ABB BAŞKENT MARKET
 • BAKAP BAŞKENT MARKET
 • ŞAFAKTEPE BAŞKENT MARKET
   

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Yenimahalle Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Şenliği programını duyurdu

Yenimahalle Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Şenliği programını duyurdu