Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor

Başkent Ankara'da pek çok etkinliğe imza atılıyor. Kitapseverler için birbirinden farklı etkinliklere imza atılmaya devam ederken kentte bir belediyenin girişimleri ile kitap fuarının kapıları ziyaretçilere açıldı. Ankaralı kitapseverlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken kitap fuarına ilişkin detayları derledik.

Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor
Azra KOÇAK Azra KOÇAK

Başkent Ankara'da düzenlenen etkinlikler vatandaşların yakın takibinde yer alıyor. Düzenlenen etkinliklere ilişkin bilgi sahibi olmak isteyenlerin araştırmaları devam ederken söz konusu etkinliklerin duyuruları da yenileniyor.

Ankara'da yaşayan kitapseverler için birbirinden farklı imkanlara imza atılırken kentte bu kez kitap fuarı düzenlendiği bildirildi. Ankara'da düzenlenen kitap fuarını kaçırmak istemeyen kitap kurtları Pursaklar Belediyesinin organize ettiği Pursaklar 2.Kitap Günleri’nde Türkiye’nin önde gelen yazarları kitapseverlerle buluşmaya devam ediyor.

ANKARALI KİTAP KURTLARI PURSAKLAR'DA BULUŞUYOR

Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen Pursaklar Kitap Günleri’nde birbirinden değerli yazar, okurlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor

18 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kitap günlerinde, 101’in üzerinde yayınevinin katılım sağladığı, 65 yazar ile imza günü ve 17 farklı konuşmacı ile söyleşi programlarının düzenlendiği, her gün yerel yazarların imza gününe katıldığı festivale 3 günde rekor katılım sağlayan vatandaşların ilgisi devam ediyor.

Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor - Resim : 2

‘‘Okuyan Şehir Pursaklar’’ sloganıyla hareket eden Pursaklar Belediyesi, birçok farklı programın ve etkinliğin yer aldığı Pursaklar 2.Kitap Günlerine ilginin çok yoğun olduğunu belirtirken Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ise ‘‘7’den 70’e tüm hemşehrilerimiz kitap almak, değerli yazarlarımızın imza ve söyleşilerine katılmak, çeşitli aktivitelerde yer almak için Yaşam Merkezimizi ziyaret ediyor. Kitapseverlerin ilgiyle takip ettiği, içeriği dopdolu çok güzel bir programlarımız oluyor.'' dedi.

Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor - Resim : 3

18 ŞUBAT'A KADAR ZİYARET EDİN

Hayati İnanç, Nurullah Genç, Bekir Develi, Hatice Kübra Tonga, Kuklamanya, Adem Karafilik, Sinan Yağmur’un söyleşi ve imza gününün gerçekleştirildiği Pursaklar 2. Kitap Günleri Festivallerinde önümüzdeki günlerde Erhan Şibik, Sinan Akyüz, Ayşegül Sözen Dağ, Gri Koç, Sertaç Abi, Bahadir Yenişehirlioğlu, Merve Gülcemal, Sıtkı Aslanhan, İkbal Gürpınar ve kapanış programında ise Serdar Tuncer okurlarıyla buluşacak.

Ankaralı kitapseverler sakın kaçırmayın! Burası buram buram kitap kokuyor gitmeyen çok şey kaçırıyor - Resim : 4

Tüm Ankaralıların davet edildiği Kitap Günleri 18 Şubat'a kadar Pursaklar Yaşam Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Haberankara.com

SONRAKİ HABER