ANASAYFA Gençlerbirliği Gençlerbirliği yönetimi, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi!

Gençlerbirliği yönetimi, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi!

Bugün Gençlerbirliği yönetimi Beştepe İlhan Cavcav Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğinde basın mensupları ile bir araya geldi.
yazar
Haber Merkezi
Gençlerbirliği yönetimi, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi!

Gençlerbirliği Kulübü tarafından bugün Beştepe İlhan Cavcav Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen iftar programında bansın mensupları ile bir araya gelindi.

Düzenlenen bu iftar yemeğinde divan, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri ile genel menajer Ali Ekber Düzgün de yer aldı.

GENÇLERBİRLİĞİ YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARI İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ!

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Osman Sungur, yaptığı konuşmada, bir ay önce zorlu bir göreve geldiklerini belirtti. Sungur, öncelikle personel ve futbolcuların ödemelerini yaptıklarını, kulüpteki moral ve motivasyonu artırdıklarını vurguladı.

Sezon hakkında bilgilendirmelerde bulunarak oyuncuların sözleşmelerinde iyileştirmeler yaptıklarını söyleyen Sungur, "Hak ettiklerinin altında aldığını düşündüğümüz sporcularımızın olanaklarını düzelttik. Şu an iyi gidiyoruz. Bu yaptıklarımız sportif başarılara da yansıyor." dedi. Bununla birlikte Gençlerbirliği'nin son 3 maçını kazandığını hatırlatarak, şu ifadelere yer verdi.

"Hatta 4'te 4 yapmamız lazımdı. Şanlıurfaspor maçı biraz acemiliğimize geldi. Sporcularımız artık çok daha motive. Antrenmanlarımız neşeli geçiyor. Matematiksel olarak şansımızı kaybetmediğimiz her senaryoda bizim baktığımız tek yer Süper Lig. Zaten '1. Lig'de kalırız, Süper Lig'e çıkamayız' gibi bir kaygımız olsa şu an yaptığımız yatırımların hiçbirini yapmayız. Tüm maçlarımızı kaybetsek bile zaten bu ligde kalırız. Fakat matematiksel olarak şansımız olduğu sürece hedefimiz Süper Lig'dir. Önümüzde de çok iyi bir fikstür var, üç maçta 9 puan alabileceğimizi düşünüyorum. Bunu yaptığımız zaman zaten play-off'tayız."

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İlk Türk Astronot Alper Gezeravcı, Ankara Üniversitesi'nde öğrenciler ile bir araya gelecek!

İlk Türk Astronot Alper Gezeravcı, Ankara Üniversitesi'nde öğrenciler ile bir araya gelecek!