Kızılcahamam'da Belediye Başkanı Acar ile vatandaşlar yağmur duasına çıktı!

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yaşayan vatandaşlar ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, yağmur duası gerçekleştirdi.

Kızılcahamam'da Belediye Başkanı Acar ile vatandaşlar yağmur duasına çıktı!

Ankara'da son iki gündür devam eden gök gürültülü sağanak yağışların ardından ilçelerde yağmur duasına çıkılmaya başlandı. Belediye Başkanları ile birlikte vatandaşlar hem yağmur yağması hem de yağan yağmura şükür amacı ile yağmur duasına çıktıklarını açıkladılar.

Bugün dün olduğu gibi pek çok belediye yağmur duasına çıktığını duyurdu. Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde de yağmur duası gerçekleştirildi.

KIZILCAHAMAM'DA YAĞMUR DUASINA ÇIKILDI!

Yukarıkaraören Mahallesi'nde düzenlenen yağmur duasına, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Güray Altunay ve MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Nuri Odacı ile vatandaşlar katıldı. Burada yağmur duaları edilerek birlik için Allah'a bereketli yağışlar için dilek ve dualar edildi.

Yağmur duasının ardından açıklamada bulunan Acar, yağmur dualarının kendileri için büyük önem taşıdığını dile getirdi.

DUALARIN KABUL OLMASI DİLENDİ!

Acar, edilen duaların kabul olmasını diledi. Konuşmasının ardından Acar, vatandaşlarla sohbet etti ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Tüm bunların yanı sıra Acar ayrıca, 31 Mart seçimlerinde kendisine verdikleri desteklerden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. Günü yağmur duası ile birlikte tamamladılar.

SONRAKİ HABER