ANASAYFA Kültür-sanat Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser programını bugün başlatıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser programını bugün başlatıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kasım ayında da konser etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi bu kez 4 günlük konser programını duyurdu. Takvime göre konser programları da bugün start verecek.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser programını bugün başlatıyor

Sosyal bir belediyecilik anlayışı sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), birbirinden farklı etkinliklere imza atmayı sürdürüyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi yeni bir etkinlik duyurusunda bulunurken yaz mevsiminde başlattığı konser programına sonbaharda da devam ediyor.

ABB, müzik sesinin dinmemesi için bir programa daha yer verirken birbirinden farklı konser programlarını vatandaşlarla bir araya getirmeye devam edeceğini açıkladı. ABB resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden konser programına ilişkin detaylara yer verdi.

ABB 4 GÜNLÜK KONSER PROGRAMINA BUGÜN BAŞLIYOR

ABB tarafından yapılan resmi açıklamada ''Gençlik Parkı Tiyatro Salonumuzdan Müzik Sesleri Yükselmeye Başlıyor'' ifadelerine yer verildi. Tüm Başkent Ankara halkının davet edildiği konser programının 4 gün süreceği bildirildi. ABB tarafından 4 gün süreceği kaydedilen konser programı için Gençlik Parkı içerisinde bulunan Tiyatro Salonu'nu ziyaret edebilirsiniz. 4 günlük konser takviminin merak edilen detayları ise şu şekilde;

haber-gorsel-1.jpg

  • Taylan Ülger: 20 Kasım saat 19.30
  • Mustafa & Müslüm Eke: 21 Kasım saat 19.30
  • Esra Öztürk: 22 Kasım saat 19.30
  • Muhlis Berberoğlu 23 Kasım saat 19.30

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *