ANASAYFA Kültür-sanat Yalın sanat kariyerinin 20. yılını Ankara'da iki gün üst üste konser vererek kutlayacak!

Yalın sanat kariyerinin 20. yılını Ankara'da iki gün üst üste konser vererek kutlayacak!

Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın genç yaşta başladığı müzik kariyerinde 20 yılı geride bıraktı. Ünlü şarkıcı kendisi için özel olan bu gelişmeyi hayranları ile kutlamak için konserler düzenliyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Yalın sanat kariyerinin 20. yılını Ankara'da iki gün üst üste konser vererek kutlayacak!

2004 yılında piyasaya sürdüğü Ellerine Sağlık adlı albüm ile o döneme damga vuran Yalın bugün 20 yıllık bir sanat kariyerine sahip bir şekilde yoluna devam ediyor. 44 yaşındaki şarkıcı bu başarısını konserler ile kutluyor.

YALIN'DAN ANKARA'DA BİR KONSER DAHA

Bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda Yalın'ın 20. Sanat yılını kutlama kapsamında Ankara'da bir konser vereceği açıklanmıştı. Her yaştan dinleyiciye sahip olan başarılı şarkıcının vereceği konserin biletleri kısa sürede tükenmişti. ATO Congresium'da yapılacak konser ile ilgili hayranları sevindiren bir gelişme daha yaşandı.

25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek konser biletleri tükenince ve yoğun bir şekilde konser talebi gelmeye devam edince ilgili kişiler tarafından harekete geçildi. Tükenen konser biletlerinin ardından Yalın'ın bir sonraki gün yeni bir konser daha vereceği açıklandı ve biletleri satışa sunuldu.

BİLETLERİN HIZLICA TÜKENMESİ BEKLENİYOR

26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek ikinci konserin biletlerinin de kısa bir süre içerisinde tükenmesi bekleniyor. Yalın'da sosyal medya hesabından hayranları ile buluşmayı çok sevdiğini ifade ederek konserlerde beraber şarkılar söyleme temennisini dile getiriyor.

Ankara'da Mayıs ayının son günlerinde gerçekleşecek konsere yetişmek için online bilet siteleri üzerinden alışveriş yapılabiliyor. Ünlü şarkıcı da yapılan konserlerde 20 yıllık kariyerinde en sevilen şarkıları da içinde barındıran repertuarını seslendiriyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Büyükşehir Belediyesinin açtığı 6 Şubat’tan Günümüze Mektuplar sergisi ziyaretçilerini bekliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin açtığı 6 Şubat’tan Günümüze Mektuplar sergisi ziyaretçilerini bekliyor