ANASAYFA Politika Hilmi Yaman Yenimahalle Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı

Hilmi Yaman Yenimahalle Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı

Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylık açıklamaları merak edildi. Yenimahalle Belediye Başkanlığı için adaylık açıklamasında bulunan Hilmi Yaman'da adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Hilmi Yaman Yenimahalle Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı

31 Mart 2024 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerle ilgili olarak çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yerel seçimler için adaylık açıklamaları gelmeye başlarken başvuruların yapılmaya başladığı bildirildi.

Ankara'nın yerel seçimlerdeki adayları merak edilirken yaşanan gelişmeleri Haberankara.com okurları için derlemeye devam ediyoruz. Yerel seçimler için geri sayım sürerken, siyasi partilerde aday adaylarının başvuru süreci de devam ediyor. Hareketliliğin yaşandığı bu günlerde Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi Yaman, adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

ANKARALILAR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI YAMAN ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Yaman, Yenimahalle Belediye Başkanı adaylığa ilişkin belgeleri AK Parti Ankara İl Başkanlığına teslim etti. Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi Yaman, Yenimahalle ilçesine hak ettiği en güzel hizmetleri sunmak üzere yola çıktığını belirterek, "Doğup büyüdüğüm ilçeye hizmet etmek en büyük temennim. Yenimahalle’yi Yenimahalleli hemşehrilerimizle beraber yöneteceğiz." değerlendirmesinde bulundu. Esnafın içerisinden gelen Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi Yaman, “Her zaman esnafımızın yanında olacağız.” ifadelerine yer verdi.

gorsel-33.jpg

Başkan seçildiği takdirde sosyal belediyecilik anlayışını benimseyeceğini söyleyen Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi Yaman, “Projelerimiz hazır ama önceliğimiz Şeffaf olup vatandaşa hizmet etmek. Sosyal belediyecilik yapacağız. Mahallelerde önce sorunları tespit edip, sonra mahalleliye sorup ne gerekiyorsa onu yapacağız. Vatandaş ne istiyorsa o olacak.” açıklamasında bulundu.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Bakan Şimşek’ten cari açık açıklaması! Kalıcı olarak azaltmak ana hedef

Bakan Şimşek’ten cari açık açıklaması! Kalıcı olarak azaltmak ana hedef