ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulları'nda eğlenerek öğreniliyor

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulları'nda eğlenerek öğreniliyor

Pursaklar Belediyesi ilçedeki çocuklar için çalışmalarını sürdürüyor. Belediyeye bağlı olarak hizmet veren Nezaket Okulları'nda çocuklar için verilen eğitimlerle ilgili bilgiler verilirken eğlencenin de hiç bitmediği açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulları'nda eğlenerek öğreniliyor

Çocuklar için birbirinden etkinlik ve projelere imza atan Pursaklar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı yürütüyor.  Pursaklar Belediyesine bağlı Nezaket Okullarında eğitim göre öğrenciler, tiyatro oyunları ve birbirinden farklı çeşitli etkinliklerle eğlenmeye ve öğrenmeye devam ediyor.

Düzenlediği kültür sanat etkinlikleri ile her yaş grubuna ve her zevke hitap ederken özellikle çocuklara yönelik gerçekleştirilen etkinliklerle büyük takdir toplayan Pursaklar Belediyesi, Nezaket Okullarında gerçekleştirdiği etkinliklerle minik öğrencilerin hem eğlenceli anlar yaşamasına hem de eğlenerek öğrenmelerine imkan sunuyor.

PURSAKLAR İLÇESİNDE ÇOCUKLAR EĞLENEREK ÖĞRENİYOR

Nezaket Okullarının minik öğrencileri, Dora tiyatro ekibinin hazırlamış olduğu ‘Arkadaşlık ve Dostluk’ konulu tiyatro gösterisini izleyerek eğlence dolu dakikalar geçirdi. ‘‘Minik öğrenciler, tiyatro oyunları ve çeşitli etkinliklerle öğrenme becerilerini daha hızlı geliştirme fırsatı buluyor’’ diyen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin,  Nezaket Okullarındaki çocukların eğlenirken öğrenmeye devam ettiklerini belirtti. 

Pursaklar Belediye Başkanı Çetin konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede ‘‘Nezaket Okullarımızda çocuklarımızın daha verimli ve eğlenerek vakit geçirebilmesi için tiyatro etkinliği gerçekleştirildi. 

Minik öğrenciler, tiyatro oyunları ve çeşitli etkinliklerle öğrenme becerilerini daha hızlı geliştirme fırsatı buluyor. Bu tür etkinliklerle çocuklarımızın sosyo - kültürel gelişimlerini olumlu yönde etkiliyoruz. Öğrencilerimiz gelişimlerini en iyi noktaya getirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi. Öte yandan ilçede çocuklar için pek çok yeniliğe imza atılmaya da devam ediyor. 

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *