ANASAYFA Spor Mamak Belediyesi'nin girişimleri ile Lalahan Atatürk Stadı ilçeye kazandırıldı

Mamak Belediyesi'nin girişimleri ile Lalahan Atatürk Stadı ilçeye kazandırıldı

Ankara'nın pek çok ilçe belediyesi birbirinden farklı projelere imza atmaya devam ediyor. Mamak'a değer kazandırmak üzere çalışmalarını sürdüren Mamak Belediyesi de Lalahan Atatürk Stadı'nın çalışmalarını tamamladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Mamak Belediyesi'nin girişimleri ile Lalahan Atatürk Stadı ilçeye kazandırıldı

Ülkemizde ilçe belediyeleri tarafından halkın talep ve ihtiyaçlarına göre projeler geliştirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Mamak Belediyesi de ilçeye yatırımlarını sürdürürken yenilenen Lalahan Atatürk Stadı’nın resmi açılışını gerçekleştirdi.

Açılış programına AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl ve ilçe protokolü katıldı. İlçeye kazandırılan yeni stadın açılışında bir konuşma gerçekleştiren Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, mutluluğunu ifade ederken Lalahan Atatürk Stadı’nın modern tasarımı, teknolojik alt yapısı, yenilenen yüzü ile Mamaklıların hizmetine açıldığını belirtti.

ekran-goruntusu-2023-09-30-105009.png

LALAHAN ATATÜRK STADI HİZMETE AÇILDI

Mamak Belediyesi Mehter Takımı ve Ankara seğmenlerinin gösterisi ile açılışı gerçekleştirilen Lalahan Atatürk Stadı’nın açılışında konuşan Mamak Belediye Başkanı Köse, “Şampiyonlar Mamak’tan çıkar diyerek çıktığımız bu yolda gençlerimiz, becerilerini geliştirerek farklı branşlarda Ankara’da Türkiye’de Avrupa’da ve dünyada dereceler kazanacaklar inşallah” ifadelerine yer verdi.

ekran-goruntusu-2023-09-30-105031.png

800 KİŞİLİK TİRİBÜN KAPASİTESİ VAR

Lalahan Atatürk Stadı, 7 bin 140 metrekare alan üzerinde FIFA standartlarında sentetik çim saha, 2 tane 14 kişilik yedek oyuncu kulübesi, 800 kişilik tribünü, sporcu giyinme odası, profesyonel saha aydınlatması ve teknolojik altyapısı ile Mamaklılara hizmet vermeye başladı.

ekran-goruntusu-2023-09-30-105002.png

Mamak Belediye Başkanı Köse, “Güzel ilçemizde dört buçuk yılda hayata geçirdiğimiz 174 proje ve hizmet ile Mamak, daha güzel oldu.'' diyerek görevini yaparken hiçbir zaman haktan ve adaletten ayrılmadığının altını çizdi. ''Aziz milletimize sadık bir şekilde çalıştım.

ekran-goruntusu-2023-09-30-105014.pngHalka ve Hakk’a hizmetten başka bir önceliğim olmadı. Allah’tan başka kimsenin önünde eğilmeden liyakatle layıkıyla hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonra da aynı aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah” şeklinde konuşan Mamak Belediye Başkanı Köse, Lalahan Atatürk Stadı’nın Mamak’a hayırlı olmasını diledi.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı bizzat açıkladı! Hafta sonu resmen bereket yağacak

Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı bizzat açıkladı! Hafta sonu resmen bereket yağacak