iOS 18 alacak telefonlar açıklandı! Güncelleme hangi telefonlara gelecek?

Teknoloji tutkunlarının her sene düzenli olarak takip ettikleri WWDC24 etkinliği dün yapıldı. Etkinlikte merakla beklenen iOS 18 güncellemesinin hangi telefonlara geleceğinin sorusu da yanıt buldu.

iOS 18 alacak telefonlar açıklandı! Güncelleme hangi telefonlara gelecek?

Apple’ın her sene düzenlediği ve Dünya Geliştiriciler Konferansı anlamına Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliği bu yıl da teknoloji ve oyun tutkunlarının karşısına çıktı. WWDC24 etkinliğinde Apple’ın birçok cihazı ve yenilikleri tanıtıldı. Bunlar arasında en öne çıkansa iOS 18 güncellemesini alacak iPhone modelleri oldu.

IOS 18 ALACAK TELEFONLAR AÇIKLANDI

IOS 18 alacak telefonlar açıklandı! Güncelleme hangi telefonlara gelecek? Apple’ın dün akşam Youtube’daki canlı yayınıyla gerçekleştirdiği WWDC24 etkinliğinde birçok teknoloji tutkununun merakla beklediği iOS 18 alacak telefonlar da görüldü. İşte o telefonlar:

iOS 18 alacak telefonlar açıklandı! Güncelleme hangi telefonlara gelecek?

iPhone 15

iPhone 15 Plus

iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro Max

iPhone 14

iPhone 14 Plus

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max

iPhone 13

iPhone 13 mini

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro Max

iPhone 12

iPhone 12 mini

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro Max

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone SE (2. nesil veya daha modeller)

IOS 18 NE ZAMAN ÇIKACAK?

iOS 18 alacak telefonlar açıklandı! Güncelleme hangi telefonlara gelecek? - Resim : 2

iOS 18 ne zaman çıkacak? Donanımhaber'in haberine göre Apple, iOS 18 çıkış tarihi için net bir bilgi paylaşmadı ancak Eylül ayının ikinci haftasında yayınlanması tahmin ediliyor.

Ayrıca iOS 18 developer beta sürümü indirilmeye açılacak. Apple geliştirici hesabı olan olmayan herkes son iOS sürümünü deneyimleme şansına sahip olacak. iOS 18 public beta olarak geçen herkese açık sürümün ise Temmuz ayı içinde yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER