ANASAYFA Teknoloji Teknoloji ile arası iyi olanlara müjde! Kampanya uzatıldı 6500 TL değerinde hediyesi de var

Teknoloji ile arası iyi olanlara müjde! Kampanya uzatıldı 6500 TL değerinde hediyesi de var

Teknoloji ile arası iyi olanlara müjde verildi. Arta fiyatlar nedeniyle teknolojik ürün almakta zorluk yaşayan ancak piyasa araştırmasına devam eden vatandaşlar için Sevgililer Günü özelinde yapılan kampanya yoğun ilgi nedeniyle uzatılırken 6 bin 500 lira değerindeki akıllı saate de ücretsiz sahip olunabileceği bildirildi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Teknoloji ile arası iyi olanlara müjde! Kampanya uzatıldı 6500 TL değerinde hediyesi de var

Türkiye'de döviz kurunun yükselmesi ile beraber teknolojik aletler arasında yer alan cep telefonu, bilgisayar, akıllı saat ve kulaklık gibi ürünlerde de fiyat artışları meydana geldi. Bahsi geçen ürünlerde fiyat artışları devam ederken kendisine ya da sevdiklerine hediye almak isteyenler de fiyatların yüksekliğinden şikayet ediyor. 

Teknoloji ürünlerinde yaşanan fiyat artışları vatandaşların bütçelerinin zorlanmasına neden olurken Samsung Electronics, Sevgililer Günü dönemine özel yaptığı kampanyayla teknolojiseverlere çeşitli fırsatlar sunuyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Samsung'un katlanabilir telefonları Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5, dikkati çekmeye devam ederken yeni kampanya duyuruldu.

SAMSUNG'DAN TEKNOLOJİSEVERLERE ÖZEL KAMPANYA

Galaxy Z Flip5, kompakt tasarımı ve estetik formuyla kullanıcıların günlük yaşamlarını daha konforlu hale getiriyor. Galaxy Z Fold5, geniş ekranıyla oyun, çalışma ve multimedya deneyimlerini zenginleştiriyor. Bu inovatif cihazlar, Samsung'un teknoloji ve tasarım konusundaki liderliğini pekiştirerek, akıllı telefon kullanımını yeni bir boyuta taşıyor. Galaxy S23 Ultra, kamera sistemiyle kullanıcılarına geliştirilmiş yüksek kaliteli fotoğraf ve video imkanı sunuyor.

Galaxy S23 FE, daha ekonomik bir seçenek arayan performans ve kaliteden ödün vermek istemeyen tüketiciler için sunulurken Galaxy S23 FE'nin yüksek çözünürlüklü kamerası ile önemli anları yakalama, güçlü işlemcisi ile zengin bir oyun deneyimi sunma ve uzun ömürlü bataryasıyla gün boyu kullanım imkanı sağlama gibi özellikleri, ekonomik fiyatla sunuluyor. 

Galaxy Watch4 Classic, kullanıcıların sağlık ve fitness hedeflerini takip etmelerine, bildirimleri kolayca yönetmelerine ve günlük aktivitelerini zahmetsizce kaydetmelerine olanak tanıyan geniş özellik yelpazesi sunuyor. Galaxy Watch4 Classic, Samsung'un Sevgililer Günü kampanyası kapsamında, Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, Galaxy S23 Ultra veya Galaxy S23 FE'yi satın alanlara 6 bin 499 lira değerindeki Galaxy Watch4 Classic akıllı saate ücretsiz sahip olabiliyor. Bu çerçevede Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, Galaxy S23 Ultra veya Galaxy S23 FE'yi satın alanlar 6 bin 500 lira daha karlı oluyor.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Marmara Denizi'nde batan Batuhan A gemisinin son görüntüleri ortaya çıktı!

Marmara Denizi'nde batan Batuhan A gemisinin son görüntüleri ortaya çıktı!