Ankara’dan Van’a hareket eden bir uçak firmasına yolculardan valiz tepkisi Ankara’dan Van’a hareket eden bir uçak firmasına yolculardan valiz tepkisi Hava yolu şirketlerinde yaşanan bazı sorunlar zaman zaman sosyal medyanın da gündeminde yer alıyor. Son olarak Ankara'dan Van'a hareket edecek olan bir hava yolu şirketine yolculardan valiz tepkisi geldi.
Ankara'daki kaçakçılık operasyonunda 4 kişi yakalandı Ankara'daki kaçakçılık operasyonunda 4 kişi yakalandı Başkent Ankara'da kaçakçılık operasyonları devam ediyor. Ankara'da devam eden operasyonlar kapsamında kamuoyu bilgilendirilmeye devam ederken 4 kişinin daha yakalandığı bilgisine ulaşıldı.
Keçiören'de köpeklerin saldırısına uğrayan Tunahan'ın babasından milletvekillerine tepki Keçiören'de köpeklerin saldırısına uğrayan Tunahan'ın babasından milletvekillerine tepki Ankara'da sahipsiz sokak köpeklerinin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, Hayvanları Koruma Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne karşı çıkan milletvekillerine tepki gösterdi.
Ankara Valiliği aşırı sıcaklara karşı Ankara halkını uyardı Ankara Valiliği aşırı sıcaklara karşı Ankara halkını uyardı Günlerdir peş peşe yağmurlara karşı dikkatli olunması çağrısı yapan valilik paylaşımlara devam ederken bu sefer içeriği değiştirdi. Söz konusu paylaşımda ilerleyen günlerde Ankara'da hava sıcaklıklarının yükseleceği ifade edildi.
Sincan Belediyesi kreşlerine ön kayıtların başladığını duyurdu Sincan Belediyesi kreşlerine ön kayıtların başladığını duyurdu Çocuklarının eğitimli ve sosyal bir ortamda yetişmesini isteyen aileler uygun gördükleri kreşlere giderek çocuklarını emanet ettiriyor. Sincan'da uygulamalar ve oyunlar gibi okul öncesi eğitim verilen belediye kreşleri ile ilgili bir bilgilendirme yapıldı.
Ankara’da özellikle çocuklar burada serinliyor ama uzmanı uyardı! Büyük tehlike barındırıyor! Ankara’da özellikle çocuklar burada serinliyor ama uzmanı uyardı! Büyük tehlike barındırıyor! Ankara’da yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bunaltıcı sıcaklar kenti etkisi altına alırken özellikle çocuklar farklı noktalarda yer alan süs havuzlarına girerek serinliyor. Ancak süs havuzlarında meydana gelebilecek ciddi tehlike için uyarı yapıldı.
ABB ihtiyaç sahibi vatandaşların KPSS Ortaöğretim sınav ücretini karşılayacak ABB ihtiyaç sahibi vatandaşların KPSS Ortaöğretim sınav ücretini karşılayacak Ankara Büyükşehir Belediyesi eğitim konusunda maddi desteklerini sürdürüyor. Bir çok defa dar gelirli bireylere parasal konularda yardımcı olan ABB bu hizmetini bir kez daha gerçekleştireceğini duyurdu.
Pursaklar Belediye Başkanı Çetin'den evde temizlik hizmeti sözleri: Hayır dualarınıza takibiz Pursaklar Belediye Başkanı Çetin'den evde temizlik hizmeti sözleri: Hayır dualarınıza takibiz Ankara'nın Pursaklar ilçesinde ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldüren ev temizlik hizmeti uygulaması devam ettiriliyor. Bu hizmetten yararlanan vatandaşlar ise durumdan duydukları memnuniyeti ifade ediyor.
Başkentte Aşık Veysel'in Vefatının 50. Yılı Anısına Braille Türkü Kitabı'nın tanıtımı yapıldı Başkentte Aşık Veysel'in Vefatının 50. Yılı Anısına Braille Türkü Kitabı'nın tanıtımı yapıldı Ankara'da Kani Karaca Görme Engelliler İmam Hatip Ortaokulunda 'Aşık Veysel'in Vefatının 50. Yılı Anısına Braille Türkü Kitabı' tanıtıldı.
Ankara Sincan’daki bir hastane önünde kavga! Bir anda birbirlerine girdiler! Ankara Sincan’daki bir hastane önünde kavga! Bir anda birbirlerine girdiler! Ankara’nın Sincan ilçesindeki bir hastane önünde iki grup kavga etti. Kavganın sebebi ise henüz bilinmiyor.
Karsu Ankara konseri 2024 ne zaman, nerede, saat kaçta, ücretsiz mi? Karsu Ankara konseri 2024 ne zaman, nerede, saat kaçta, ücretsiz mi? Türkiye-Hollanda dostluğu kapsamında ünlü sanatçı Karsu Ankara’da konser verecek. Merakla beklenen konserin ne zaman, nerede ve saat kaçta gerçekleşeceği ise merak edildi.
Mansur Yavaş, olimpiyatlara gidecek sporcularla görüştü Mansur Yavaş, olimpiyatlara gidecek sporcularla görüştü Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, olimpiyatlara gidecek sporcularla buluştu.