Ankara Nallıhan’da bir üreticinin 7 yıllık Antep fıstığı fideleri beklenen sonucu verdi Ankara Nallıhan’da bir üreticinin 7 yıllık Antep fıstığı fideleri beklenen sonucu verdi Ankara’nın Nallıhan ilçesinde bir üreticinin 7 yıl önce diktiği Antep fıstığı fideleri beklenen sonucu verdi.
Keçiören Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor Keçiören Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçeye bağlı köylerde ayrıntılı temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.
Keçiören’in sevilen çocuk oyunu Kalaba Kent Meydanı’nda sahnelendi Keçiören’in sevilen çocuk oyunu Kalaba Kent Meydanı’nda sahnelendi Keçiören Belediyesi, sevilen çocuk oyunu Mucizeler Diyarı’nı Kalaba Kent Meydanı’nda çocukların karşısına çıkardı.
Konut satış rakamlarında büyük düşüş! Ankara'nın yeri belli oldu Konut satış rakamlarında büyük düşüş! Ankara'nın yeri belli oldu Türkiye İstatistik Kurumu Haziran ayı konut satış istatistikleri verilerini vatandaşlar ile paylaştı. Bir önceki yılın aynı ayına göre istatistiklerde gerileme yaşanırken Başkent ülkenin en fazla ev satılan 2. şehri oldu.
Ankara'nın kalbinde saatlerce elektrik gidecek! Çankaya, Yenimahalle ve Altındağ'a uyarı yapıldı Ankara'nın kalbinde saatlerce elektrik gidecek! Çankaya, Yenimahalle ve Altındağ'a uyarı yapıldı Günümüzde insanlar bir çok işini elektrik sayesinde gerçekleştiriyor. Bu nedenle büyük bir öneme sahip olan bu enerji kaynağı kesintiye uğradığında insanlar derin sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor.
ABB Kent Orkestrası yeşil alanlarda konser vermeye devam ediyor ABB Kent Orkestrası yeşil alanlarda konser vermeye devam ediyor Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, yaz sezonundaki konserlerine yeşil alanlarda devam ediyor.
FETÖ odaklı sınav usulsüzlüğü soruşturması devam ediyor! 7 kişiye gözaltı FETÖ odaklı sınav usulsüzlüğü soruşturması devam ediyor! 7 kişiye gözaltı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ mensuplarına sızdırılan sınav sorularına yönelik yapılan soruşturma devam ediyor. Bu kapsamda 7 kişiye daha gözaltı karar verildi.
Kahramankazan Belediyesinden ASO Başkanı Ardıç'a ziyaret Kahramankazan Belediyesinden ASO Başkanı Ardıç'a ziyaret Kahramankazan Belediyesi başkan ve başkan yardımcıları, Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç’a makamında ziyarette bulundu.
ABB Başkanı Yavaş ve Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar Cemevinde oruç açma yemeğine katıldı ABB Başkanı Yavaş ve Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar Cemevinde oruç açma yemeğine katıldı İçinde bulunan Muharrem ayı İslam dünyasında olduğu gibi Alevi inancında da büyük anlam ifade ediyor. Bu nedenle oruç tutan Alevi vatandaşlar iftar yemekleri düzenleyerek beraber oruçlarını açıyor.
Ankara dahil 27 ilde yasaklı madde operasyonu! 396 kişi yakalandı Ankara dahil 27 ilde yasaklı madde operasyonu! 396 kişi yakalandı Emniyet güçlerinin yılın her döneminde mücadele etmeyi bırakmadığı yasaklı madde imalat ve ticaretçilerine darbe üstüne darbe iniyor. Son gelen haberde binlerce kilo yasaklı madde ve hapa el konulduğu bildirildi.
Vecihi Hürkuş Ankara'daki kabri başında anıldı Vecihi Hürkuş Ankara'daki kabri başında anıldı Türk havacılık tarihinin önemli isimlerinden Vecihi Hürkuş kabri başında anıldı. Cebeci Asri Mezarlığı'ndaki anma etkinliğinde Vecihi Hürkuş için dualar edildi.
Ankara Yenimahalle'de başından silahla vurulan kişi hayatını kaybetti Ankara Yenimahalle'de başından silahla vurulan kişi hayatını kaybetti Başkent Ankara'dan çeşitli asayiş haberleri gelmeye devam ediyor. Yenimahalle ilçesinde başından silahla vurulan bir kişinin hayatını kaybettiği belirtilirken olaya dair ilk bilgiler de ortaya çıktı.