Yenimahalle Belediyesinden büyük gurur! Halk Dansları topluluğu şampiyon oldu Yenimahalle Belediyesinden büyük gurur! Halk Dansları topluluğu şampiyon oldu Türkiye'nin zengin folklor kültürünü yansıtmak adına ülkenin dört bir yanında resmi ve özel kuruluşların bir ara getirdiği dans toplulukları bulunuyor. Bu topluluklar kendi aralarında dönem dönem çeşitli yarışmalara katılıyor.
Pursaklar Belediyesi kurs verdiği kadınlar için piknik etkinliği düzenledi Pursaklar Belediyesi kurs verdiği kadınlar için piknik etkinliği düzenledi Yaz aylarının gelmesi Ankara'da vatandaşların yeşil alanlara ve doğal yerlere olan ilgisini artırdı. Aile ve sevdikleri ile bu yerlere akın eden başkentliler güneşi günlerin tadını çıkarıyor.
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan gazi ve şehit çocuklarıyla bir araya geldi Keçiören Belediye Başkanı Özarslan gazi ve şehit çocuklarıyla bir araya geldi Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, ilçede düzenlenen bir etkinlikte gazi ve şehit çocuklarıyla bir araya geldi.
Ankara Üniversitesi 2024 taban ve tavan puanları, başarı sıralaması Ankara Üniversitesi 2024 taban ve tavan puanları, başarı sıralaması Binlerce öğrencinin üniversiteye girmek için başvurduğu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) sonuçları bugün açıklandı. Öğrenci ve veliler üniversitelerin 2024 taban ve puanları, başarı sıralamasını araştırmaya başladı.
Ankara'da Aşure Günü etkinliği yapıldı Ankara'da Aşure Günü etkinliği yapıldı 16 Temmuz 2024 (bugün) tarihi Aşure Günü olarak kutlanıyor. Ankara'nın Kalecik ilçesinde de Aşure Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
Etimesgut Belediyesi toplu sünnet etkinliği ile ihtiyaç sahiplerine destek oldu Etimesgut Belediyesi toplu sünnet etkinliği ile ihtiyaç sahiplerine destek oldu Tıbbi ve dini anlamda önemli bir cerrahi operasyon konusunda Etimesgut Belediyesi geçtiğimiz günlerde önemli bir duyuru yapmıştı. Maddi sıkıntı çeken ailelerin çocuklarını bedava sünnet ettireceğini ifade eden belediye hizmetini hayata geçirdi.
Kahramankazan Belediye Başkanı Çırpanoğlu, Yağlı Güreş Festivali'ne katıldı Kahramankazan Belediye Başkanı Çırpanoğlu, Yağlı Güreş Festivali'ne katıldı Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, 44. Geleneksel Aluçdağı Yağlı Güreş Festivali'ne katıldı.
Gazi Üniversitesi taban puanları 2024 ve başarı sıralaması! Gazi Üniversitesi taban puanları 2024 ve başarı sıralaması! 2024 YKS sınav sonuçlarının açıklanmasıyla adaylar, tercih edecekleri üniversiteler hakkında araştırmalara başladı.
Ankara dahil 26 ilde kaçak ve sahte alkol operasyonu! Binlerce litre alkolü piyasaya süreceklerdi Ankara dahil 26 ilde kaçak ve sahte alkol operasyonu! Dönem dönem yaşanan sahte alkol ölümler insanlara bu konunun ne kadar ciddi bir durum olduğunu ortaya koymuştu. Emniyet birimlerde alkol konusunda illegal yöntemler izleyenlere operasyonlar ile cevap veriyor.
ODTÜ 2024 YKS taban ve tavan puanları, başarı sıralaması ODTÜ 2024 YKS taban ve tavan puanları, başarı sıralaması Binlerce öğrencinin üniversiteye girmek için başvurduğu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) sonuçları bugün açıklandı. Öğrenci ve veliler üniversitelerin 2024 taban ve puanları, başarı sıralamasını araştırmaya başladı.
Ankara Sincan’da atmaca kuşları evlere girmeye başladı! Ankara Sincan’da atmaca kuşları evlere girmeye başladı! Ankara’nın Sincan ilçesinde yaşam alanları bozulan atmaca kuşları evlere girmeye başladı. Vatandaşlar ise kuşlara adeta evini açtı.
Ankara'da 15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı Ankara'da 15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı Başkentte Hacı Bayram Veli Camii’nde 15 Temmuz şehitleri için dualar edildi, Kur-an’ı Kerim okundu.