Ankara'da düşen kepenk dükkan sahibine korku dolu anlar yaşattı Ankara'da düşen kepenk dükkan sahibine korku dolu anlar yaşattı Söz konusu olayın adresi Altındağ oldu. Her zaman olduğu gibi dükkanını açmak için iş yerine gelen vatandaş ölümle burun buruna geldi.
Ankara'da nitelikli dolandırıcılık ve çocuk müstehcenliğine darbe! Ankara'da nitelikli dolandırıcılık ve çocuk müstehcenliğine darbe! Gerçek dünyada olduğu kadar sanal dünyada da günümüzde yoğun bir şekilde art niyetli faaliyetler gerçekleştiriliyor. Emniyet müdürlükleri bünyelerinde kurulan bu suçlarla mücadele birimler de düzenledikleri operasyon ile suçluları yakalamayı sürdürüyor.
AKGO Başkanı Ankaralılara SMS gönderdi! Ankara'da kuaför ve güzellik merkezlerinin tatil günleri değişti Ankara'da kuaför ve güzellik merkezlerinin tatil günleri değişti Kuaför ve güzellik salonları ile ilgili olarak alınan kararlar kamuoyu ile paylaşılırken bir son dakika gelişmesi gündeme geldi. AKGO Başkanı tarafından Ankaralılara SMS gönderildi.
Çubuk Kaymakamı Adem Keleş için veda programı düzenlendi Çubuk Kaymakamı Adem Keleş için veda programı düzenlendi Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, Eskişehir Vali yardımcılığına atandı. Yeni görevini icra etmek üzere Çubuk'tan ayrılacak olan Keleş için ilçede veda programı düzenlendi.
Ankara'da başından silahla vurulan kişiyle ilgili soruşturmada tutuklu sayısı 3'e yükseldi Ankara'da başından silahla vurulan kişiyle ilgili soruşturmada tutuklu sayısı 3'e yükseldi Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir gencin başından silahla vurularak öldürülmesine ilişkin başlatılan soruşturma devam ediyor. Güvenlik güçlerince titizlikle yürütülen soruşturma kapsamında tutuklu sayısının 3'e yükseldiği öğrenildi.
Ankaralıları ev sahibi yapacak TOKİ piyangosu o ilçeye vurdu! Tam 545 kişinin yüzüne şans gülecek Ankaralıları ev sahibi yapacak TOKİ piyangosu o ilçeye vurdu! Tam 545 kişinin yüzüne şans gülecek Konut fiyatlarının artması ile beraber ev sahibi olmak isteyenlerin de uygun fiyat araştırmaları başladı. Uygun taksit ve peşinatlarla dar ile orta gelir grubuna yönelik projelerini duyuran TOKİ, Ankara'da hayata geçireceği yeni projeyi duyurdu.
Keçiören Yozgat Bulvarı'ndaki EGO otobüsü kazasına ilişkin ABB'den açıklama Yozgat Bulvarı'ndaki EGO otobüsü kazasına ilişkin ABB'den açıklama Kızılay-Ovacık seferini yapan EGO otobüsü, Yozgat Bulvarı'nda yağış nedeniyle kayganlaşan yolda devrildi. Trafik lambasına çarparak devrilen EGO otobüsündeki 5 kişi yaralanırken Ankara Büyükşehir Belediyesinden de açıklama geldi.
Ankara Keçiören'deki otobüs kazasının görgü tanığı konuştu! Şoför ani frenle manevra yaptı Ankara Keçiören'deki otobüs kazasının görgü tanığı konuştu! Şoför ani frenle manevra yaptı Kızılay-Ovacık seferini yapan EGO otobüsü, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Trafik lambasına çarparak devrilen EGO otobüsündeki 5 kişi yaralanırken görgü tanığı da o anları anlattı.
Ankara-Konya karayolunda kuvvetli yağışlar taşkın meydana getirdi! Ankara-Konya karayolunda kuvvetli yağışlar taşkın meydana getirdi! Ankara-Konya karayolu Bala kavşağı yol ayrımı, kuvvetli yağışlar sebebiyle taşkın meydana geldi. Açıklama Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapıldı.
Kahramankazan'da uyuyan bebeğin yatağına yorgun mermi düştü! Kahramankazan'da uyuyan bebeğin yatağına yorgun mermi düştü! Ankara Kahramankazan'da uyuyan bebeğin yatağına yorgun mermi düştü. Ekipler, olayla ilgili inceleme başlattı.
Beklenen yağmur geldi, Ankaralılar kaçacak delik aradı Beklenen yağmur geldi, Ankaralılar kaçacak delik aradı Ankara için sabah saatlerinde ABB ve Valilik uyarı mesajları paylaşmış, şehirde şiddetli bir yağışın beklendiği ifade edilmişti. Uyarıların ardından başkentin bir çok yerinden yağış videoları gelmeye başladı.
Ankara Keçiören'de EGO devrildi! Çok sayıda yaralı var Ankara Keçiören'de EGO devrildi! Çok sayıda yaralı var Başkent Ankara'dan öğleden sona gelen kaza haberi gündem oldu. Şehrin toplu taşıma aracı olan EGO otobüsünün Keçiören'de kaza yaptığı bildirildi.