Keçiören Belediyesi bayram öncesi cami ve ibadethaneleri temizliyor

Keçiören Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi açtığı modern pazarlardan sonra cami ve ibadethanelerin bakım ve temizlik çalışmalarını da sürdürüyor.

Keçiören Belediyesi bayram öncesi cami ve ibadethaneleri temizliyor

Sosyal ve kültürel alanlardaki faaliyetlerine devam eden Keçiören Belediyesi Kurban Bayramı öncesi de hazırlıklar için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de yürütülen cami ve ibadethanelerin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların gönül rahatlığıyla ibadetlerini gerçekleştirmesi için çalışan ekipler, ilçedeki tüm camileri dip köşe temizleyerek vatandaşlara daha temiz ve huzurlu bir ibadet ortamı sunmak için titiz ve detaylı bir çalışma yürütüyor.

Keçiören Belediyesi bayram öncesi cami ve ibadethaneleri temizliyor

“DAHA TEMİZ BİR KEÇİÖREN BİZLER İÇİN ÖNEMLİ”

Şadırvanların ve bahçelerin yıkanmasından halı, cam, minber, kitaplık ve abdesthanelerde geniş kapsamlı şekilde temizlik ekipler, camileri bayrama hazırlıyor. Kurban Bayramı öncesi çalışmalara ağırlık verildiğine dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, “Vatandaşlarımızın camilerde daha temiz, huzurlu ve ferah bir şekilde gönül rahatlığı ile ibadet etmesi, daha temiz bir Keçiören’de mutlu bir yaşam sürmesi bizler için önemli. İlçemizde bulunan camilerimizde düzenli olarak yapılan temizlik çalışmalarına hız verdik. Tüm camilerimizi Kurban Bayramı’na hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Keçiören Belediyesi bayram öncesi cami ve ibadethaneleri temizliyor - Resim : 2

Keçiören Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi diğer hazırlıklara da devam ediyor.

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER