ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediyesi ilçedeki ulaşım ağını genişletme çalışmalarına devam ediyor

Pursaklar Belediyesi ilçedeki ulaşım ağını genişletme çalışmalarına devam ediyor

Merkez ilçeler arasında yer alan Pursaklar'da yeni oluşan sorunları çözme adına ekipler faaliyetlerini sürdürüyor. Araç trafiğini rahatlatma ve yeni güzergahlar oluşturma projelerinin kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Pursaklar Belediyesi ilçedeki ulaşım ağını genişletme çalışmalarına devam ediyor

Şehrin göç alan ilçelerinden Pursaklar'da yeni ve yapıcı adımlar ile nüfus yoğunluğunu rahatlatma çalışmaları sürüyor. İlçenin genişlemesini doğru şekilde kontrol etmek adına yeni yollar açılıyor.

Konu ile ilgili Pursaklar Belediyesi'ne bağlı ekipler yeni yol yapım çalışmalarına başladı. İlçeye gelinip gidilirken ve ilçe içinde farklı noktalara varılırken kullanılan yol sayısını arttırma adına yapılan iş hakkında Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Şahin açıklamalarda bulundu.

PURSAKLAR'DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Başkan Şahin devam eden çalışmalara dair “Hemşehrilerimizin istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilmeleri için ilçemizin farklı noktalarında yeni imar yolları açmaya devam ediyoruz. Açılan yeni yollarla birlikte ilçe sakinlerimiz ev ve iş yerlerine güvenle ve huzurla ulaşım sağlayabilecek. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Belediyeye bağlı ekiplerin şu anda Saray Fatih Mahallesi’nde çalışmalara yoğunlaştığı öğrenildi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin ihtiyaç duyulan noktalara göre çalışmalarını şekillendireceği ve devam edeceği öğrenildi.

YOL YAPMANIN ÖNEMİ 

Yeni yapılaşmaların başladığı yerlerde yapılması gereken en önemli hizmet olarak yollar göze çarpıyor. O yerde yaşayan vatandaşların diğer yerlere gidip gelmesi ve hizmet alması adına ilk olarak  yol yapım çalışmalarında bulunuluyor. Şehir genelinde yeni çalışmalar sürmeye ve farklı güzergahlar oluşturulmaya devam ediliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Trendyol Süper Lig'de 33. hafta Ankaragücü - Beşiktaş maçı ile başlayacak

Trendyol Süper Lig'de 33. hafta Ankaragücü - Beşiktaş maçı ile başlayacak