Altındağ Haberleri

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki "En büyük temizlik hiç kirletmemektir" Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki "En büyük temizlik hiç kirletmemektir" Günlerdir Altındağ'da devam eden temizlik çalışmalarına dair yeni bir bilgilendirme yapıldı. Yapılan bilgilendirmede devam eden çalışmalarda gelinen son noktadan bahsedildi.
Altındağ Belediyesi'nden veteriner kliniği ve barınma evi hizmeti! Altındağ Belediyesi'nden veteriner kliniği ve barınma evi hizmeti! Sokaktaki hayvanların barınma, aşı ve kısırlaştırma gibi problemlerine karşılık Altındağ belediyesi barınma evi ve ücretsiz veteriner kliniği desteğini duyurdu.
Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki: Tasarruf tedbirlerini hayata geçiriyoruz Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki: Tasarruf tedbirlerini hayata geçiriyoruz Ankara'nın Altındağ ilçesinde yönetimi yeniden devralan Veysel Tiryaki uyguladıkları tasarruf tedbirlerinden bahsetti. Başkan Tiryaki belediyenin mali tablosunu düzelteceklerini söyledi.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki Anne Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki Anne Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi Anneler Günü öncesinde Altındağ ilçesinde anlamlı bir program düzenlendi. Başkan Tiryaki müzenin kurucusu Şermin Yaşar ile birlikte Anne Müzesini ziyarete açtı.
Altındağ Belediyesi sporcuları turnuvalardan altın madalya ile dönüyor Altındağ Belediyesi sporcuları turnuvalardan altın madalya ile dönüyor Altındağ ilçesinde belediye çatısı altında farklı branşlarda yarışan sporcular bulunuyor. Bu sporcular kazandıkları madalyalar ile ilçelerini gururlandırıyor.
Altındağ Belediyesi Trabzon günlerine ev sahipliği yapıyor Altındağ Belediyesi Trabzon günlerine ev sahipliği yapıyor Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alan Başkent Millet Bahçesi'nde yılın belirli günlerde farklı şehirlerin kültürlerini ve tarihlerini anlatmak için etkinlikler gerçekleştiriliyor. Düzenlenen etkinliklere vatandaşların ilgisi yoğun oluyor.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ilçedeki mahallelerde incelemelerde bulundu Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ilçedeki mahallelerde incelemelerde bulundu Göreve geldiği andan itibaren yaptığı çalışmalara ek olarak inceleme çalışmalarını sürdüren Başkan Tiryaki talepleri dinlemeye devam ediyor. İlçe eksiklerini kapatmak adına yapılan çalışmalarda vatandaşlarda taleplerini dile getiriyor.
Altındağ Belediyesi, ilçede kurulan pazar alanlarını paylaştı! Altındağ Belediyesi, ilçede kurulan pazar alanlarını paylaştı! Altındağ'da yaşayan vatandaşlar için Altındağ Belediyesi tarafından, ilçede kurulan pazar yerleri ve saatleri paylaşıldı.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki 23 Nisan'da koltuğunu 10 yaşındaki Elif'e devretti Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki 23 Nisan'da koltuğunu 10 yaşındaki Elif'e devretti 23 Nisan dolayısıyla makam sahibi isimler sembolik olarak koltuklarını gençlere devretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Tiryaki'de koltuk devri yapan isimlerden oldu.
Altındağ Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı 23 Nisan etkinliği renkli görüntülere sahne oldu Altındağ Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı 23 Nisan etkinliği renkli görüntülere sahne oldu Ankara genelinde yaklaşan 23 Nisan bayramı öncesinden kutlama etkinlikleri başladı. Çocukların yapılan organizasyonlarda doyasıya eğlendiği görüldü.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin inceleme çalışmalarında son durağı Millet Bahçesi oldu Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin inceleme çalışmalarında son durağı Millet Bahçesi oldu Göreve geldiği ilk günlerden itibaren ilçe genelinde kapsamlı bir inceleme süreci başlayan Başkan Tiryaki önemli noktalara gitmeye devam ediyor. İlçenin son durumuna daha iyi hakim olma faaliyetlerinde çok sayıda görevli yer alıyor.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki spor tesisi ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki spor tesisi ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu Yönetimi devraldığı günden itibaren eksiklerin giderilmesi için ekipler ile birlikte sahada bulunan Başkan Tiryaki farklı noktalara gitmeye devam ediyor. Beraberindeki isimler ile birlikte tespitlerde bulunan Veysel Tiryaki gerekli talimatları veriyor.