Altındağ Haberleri

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki düzenlenen törenle mazbatasını aldı Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki düzenlenen törenle mazbatasını aldı 3 dönem boyunca sürdürdüğü dönemine bir dönemlik aranın ardından geri dönen Tiryaki resmen görevine başladı. Ankara Adliyesi'nde düzenlenen törene çok sayıda vatandaş katıldı.
Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki vatandaşların özel günlerinde kullanacağı yer projelerini duyurdu! Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki vatandaşların özel günlerinde kullanacağı yer projelerini duyurdu! Veysel Tiryaki önceki dönemlerde lansmanını yaptığı seçim vaatleri hakkında bilgilendirmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Tiryaki Altın Mekanlar ve Taziye Evleri projeleri hakkında açıklamalar yaptı.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki sosyal yardım vaatlerini açıkladı AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki sosyal yardım vaatlerini açıkladı Altındağ ilçesindeki ihtiyaç sahipleri için Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki güven veren bir paylaşımda bulundu. Tiryaki yapılacak sosyal yardımları maddeler halinde sıraladı.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki 3 büyük yeşil alan projesini duyurdu AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki 3 büyük yeşil alan projesini duyurdu 5 gün sonra yanıt bulacak Altındağ Belediye Başkanı kim oldu sorusu öncesinde Veysel Tiryaki bir projesini daha vatandaşlar ile paylaştı. Yeşil alanlara önem verdiklerini ifade eden Tiryaki inşa edilecek yeşil alan ve meydan hakkında açıklamalarda bulundu.
AK Parti Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki Engelli vatandaşlara özel projesini anlattı AK Parti Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki Engelli vatandaşlara özel projesini anlattı Altındağ ilçesinin seçimi kazanması muhtemel isimleri arasında yer alan Veysel Tiryaki projelerini detaylı bir şekilde ilçe ve Ankara ile paylaşmayı sürdürüyor. Daha öncesine çocuk ve yaşlılar özel projesini anlatan Tiryaki engelli bireyler içinde proje geliştirdiklerini ifade etti.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki Altındağ Çocuk Projesinin detaylarını açıkladı AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki Altındağ Çocuk Projesinin detaylarını açıkladı Altındağ için belediye başkan adayı olan ve bu kapsamda projelerini vatandaşlar ile paylaşan Veysel Tiryaki yeni bir paylaşımda bulundu. Tiryaki seçim vaatleri arasında yer alan Altındağ Çocuk Projesinin ne olduğundan bahsetti.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki yaşlı vatandaşlar için İleri Yaş Yaşam Merkezi açacaklarını açıkladı AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki yaşlı vatandaşlar için İleri Yaş Yaşam Merkezi açacaklarını açıkladı Ankara'nın Altındağ ilçesinde yerel seçim kapsamında adaylık çalışmalarını devam ettiren Veysel Tiryaki, bu kapsamda seçilmesi takdirde yapmayı planladığı projeleri hakkında detaylı bilgiler vermeye devam ediyor.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki iş arayanlar için İstihdam Ofisi kuracaklarını açıkladı AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki iş arayanlar için İstihdam Ofisi kuracaklarını açıkladı Ankara'da dahil olmak üzere ülkenin en önemli sorunlarından olan işsizlik ile ilgili Veysel Tiryaki hazırladıkları projeden bahsetti. AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Tiryaki seçimi kazanması halinde ilçede iş arayanları ve iş verenleri bir araya getirecek İstihdam Ofisi adlı bir birim kuracaklarını duyurdu.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Tiryaki ve Bakan Yerlikaya vatandaşları ziyaret ettiler AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Tiryaki ve Bakan Yerlikaya vatandaşları ziyaret ettiler İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Altındağ'da esnaflar ve vatandaşları ziyaretlerde bulundu. Bir araya geldiği kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Bakan Yerlikaya'ya Veysel Tiryaki eşlik etti.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki ilçedeki okul müdürleri ile bir araya geldi AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki ilçedeki okul müdürleri ile bir araya geldi 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Altındağ ilçesi için yeniden belediye başkanı olmak adına yarışan Veysel Tiryaki seçim çalışmalarını sürdürüyor. Tiryaki son olarak ilçedeki eğitimciler ile buluştu.
AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor! AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor! 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler hakkında AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, tarafından yapılan son açıklamalara göre seçim çalışmalarına devam edildiği ifade edildi.
AK Parti Altındağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi! AK Parti Altındağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi! Bugün Ankaralı vatandaşların yoğun katılımı ile birlikte AK Parti Altındağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Bu açılışa Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ve Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki de katılım sağladı.