Politika

TBMM'den X'e çağrı "Ya geleceksiniz, ya geleceksiniz" TBMM'den X'e çağrı "Ya geleceksiniz, ya geleceksiniz" Türkiye son dönemde global sosyal medya platformlarına karşı taviz vermeyen açıklamalarda bulunuyor. Rekabet Kurulu tarafından META'ya yüzlerce milyon TL'lik cezanın kesilmesinin ardından X ve TikTok içinde önemli kararlar alınacağı işaret edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli'den sürpriz görüşme Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli'den sürpriz görüşme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programı paylaşıldı. MHP Lideri Bahçeli ile görüşeceği öğrenilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programının detayları da belli oldu.
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın cuma günü iş bırakma eylemi yapacaklarını duyurdu Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın cuma günü iş bırakma eylemi yapacaklarını duyurdu Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın açıklamaları yakından takip ediliyor. Genel Başkan Yalçın bu kez Eğitim-Bir-Sen olarak Cuma günü iş bırakma eylemi gerçekleştireceklerini duyururken kamuoyunu bilgilendiren bir de açıklamaya yer verdi.
Saadet Partisinde Temel Karamollaoğlu dönemi kapanıyor! Kongre tarihi belli oldu Saadet Partisinde Temel Karamollaoğlu dönemi kapanıyor! Kongre tarihi belli oldu Siyasetteki değişim rüzgarı devam ediyor. Birer birer partilerde yaşanan genel başkanlık değişiminde sıradaki yer Saadet Partisi oldu.
Bakan Göktaş Aile ve Gençlik Fonu ödemelerinin mayıs ayında yapılacağını duyurdu Bakan Göktaş Aile ve Gençlik Fonu ödemelerinin mayıs ayında yapılacağını duyurdu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, yeni evlilikleri teşvik etmek üzere Aile ve Gençlik Fonu üzerinden destek ödemedi yapılacağını duyurmuştu. Ödemelerin hesaplara geçeceği tarih merak edilirken beklenen açıklama son dakika olarak geldi.
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıklıyor Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıklıyor Türkiye'nin gündem maddelerini belirleyen ve önemli konu başlıklarının görüşüldüğü Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı 6 Mayıs tarihi ile gerçekleşti. Kabine toplantında masaya yatırılan konu başlıkları merak konusu olurken Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantı sonrası kameralar karşısına geçti.
Kabine bugün toplanıyor! İşte masadaki konular Kabine bugün toplanıyor! İşte masadaki konular Kabine toplantısı milyonlarca vatandaşın gündeminde yer alıyor. Kabine toplantısı ile ilgili detaylar vatandaşların gündeminde yer alırken toplantılardan çıkacak olan kararlar da vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Kabine toplantısı kararları gündemin önemli konu başlıkları arasında iken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama bekleniyor.
CHP Genel Başkanı Özel'den Kılıçdaroğlu ve Erdoğan açıklamalar CHP Genel Başkanı Özel'den Kılıçdaroğlu ve Erdoğan açıklamalar CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. ABB Başkanı Yavaş'ı ziyaret eden Özel, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.
Temel Karamollaoğlu görevini bıraktı mı? Saadet Partisi Genel Başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? Temel Karamollaoğlu görevini bıraktı mı? Saadet Partisi Genel Başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? Yerel seçim sürecinin geride bırakılmasının ardından partilerde değişim süreci yaşanmaya devam ediyor. CHP ve İYİ Partinin ardından Saadet Partisi'nde de bir genel başkanlık değişimi sürecinden geçileceği öğrenildi. Başkan Karamollaoğlu kararı bizzat kendisi duyurdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özel görüşmesi sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özel görüşmesi sona erdi! Uzun süredir gündemde olan ve merakla beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşmesi sona erdi.
CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman asgari ücretin yetersizliği ve işçi sorunlarına değindi CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman asgari ücretin yetersizliği ve işçi sorunlarına değindi CHP Ankara Milletvekili Dr. Aylin Yaman, TBMM'de bir konuşma gerçekleştirdi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak söze başlayan CHP Ankara Milletvekili Dr. Yaman, asgari ücretin yetersizliği ve işçi sorunlarına değinerek önemli açıklamalarda bulundu.
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Atalay 13'üncü Çalışma Meclisi'nde konuştu! Her alanda işçilerin emeği var TÜRK-İŞ Genel Başkanı Atalay 13'üncü Çalışma Meclisi'nde konuştu! Her alanda işçilerin emeği var TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, "Türkiye Yüzyılında Çalışma Hayatı: Emeğin, Sendikal Örgütlenmenin ve İstihdamın Geleceği" temasıyla düzenlenen 13. Çalışma Meclisi toplantısına katıldı. Başkan Atalay burada yaptığı konuşmada işçilerin her alanda emekleri olduğuna vurgu yaptı.