Politika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan Kurban Bayramı mesajı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan Kurban Bayramı mesajı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bayram namazını Beştepe Millet Camisi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, daha sonra cami çıkışında bekleyen basın mensuplarına açıklama yaptı.
Putin’in Ukrayna’ya yönelik ateşkes şartları G7 ülkelerinden destek görmedi Putin’in Ukrayna’ya yönelik ateşkes şartları G7 ülkelerinden destek görmedi G7 zirvesinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, Ukrayna’ya yönelik ateşkes şartları, zirveye katılan ülkeler tarafından ciddi olarak değerlendirilmedi.
Gelir İdaresi Başkanlığı yurt dışına çıkış harcına zam iddialarını yanıtladı Gelir İdaresi Başkanlığı yurt dışına çıkış harcına zam iddialarını yanıtladı Son günlerde bazı sosyal medya platformları ve sosyal medya hesaplarında yurt dışı çıkış harcına zam geleceği iddiasına yer veriliyordu. Söz konusu iddiaların doğruluğu merak edilirken Gelir İdaresi Başkanlığı yurt dışına çıkış harcına zam iddialarını yanıtladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Görüşme sonrası tavrı bizi üzdü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özel ve Bahçeli hakkında açıklamalar İspanya ve İtalya’daki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dönüş yolunda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dönüş yolunda CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan G7 Liderler Zirvesi'ne katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderlerine seslenecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın G7 Liderler Zirvesi'ne özel davetli olarak katılacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G7 yüksek düzeyli zirve oturumunda dünya liderlerine sesleneceği ifade edilirken hangi konu üzerinde duracağı da merak edildi.
İYİ Parti Grup Toplantısı yapıldı! Meral Akşener ve ekonomik kriz gündem konuları arasındaydı İYİ Parti Grup Toplantısı yapıldı İYİ Parti grup toplantısı yapıldı. Açılış konuşmasını partinin genel başkanı Müsavat Dervişoğlu’nun yaptığı toplantının gündem konuları arasında Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesi, Sinan Ateş ve ekonomik kriz de yer aldı.
CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman tıp fakültesi öğrencilerinin sorunlarını meclis gündemine taşıdı CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman tıp fakültesi öğrencilerinin sorunlarını meclis gündemine taşıdı Ülkenin en hayati hizmet grubu olan sağlık sektöründe görev almak için öğretim gören öğrenciler bu dönem zarfından sıkıntılar yaşıyor. Öğrenciler ve onların temsilcileri sıkıntılarına çözüm bulunması talebinde bulunuyor.
Türkiye-AB ilişkileri SETA’nın düzenlediği panelde ele alındı Türkiye-AB ilişkileri SETA’nın düzenlediği panelde ele alındı Türkiye-AB arasındaki ilişkilerin ele alındığı ve SETA’nın düzenlediği “Değişen Dünyada Türkiye-AB İlişkileri Paneli” yapıldı. Panelde Türkiye’nin AB üyeliği süreci ve aşırı sağın yükselmesi gibi konular ele alındı.
Bakan Şimşek kamuda tasarruf genelgesinin yapay zeka ile destekleneceğini söyledi Kamuda tasarruf genelgesi yapay zeka ile desteklenecek Türkiye'nin gündemine oturan ve halen üzerinde tartışmalarda bulunulan kamuda tasarruf genelgesi ile ilgili yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Konu hakkında mevcut süreç ile ilgili yeni bir açıklama geldi.
Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Akşener görüşmesine yorum! Gerekçelerini açıklamalı Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Akşener görüşmesine yorum! Gerekçelerini açıklamalı Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de İYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener'i kabul etmişti. Görüşmeye ilişkin yorumlar devam ederken bir yorum da CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldi.
İYİ Parti Tarım Politikaları Başkanı Ulusoy hububat alım fiyatlarını değerlendirdi İYİ Parti Tarım Politikaları Başkanı Ulusoy hububat alım fiyatlarını değerlendirdi İYİ Parti Tarım Politikaları Başkanı Kadir Ulusoy, partinin genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında hububat alım fiyatlarıyla ilgili değerlendirmede bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı'nda konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni müfredata ilişkin açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı'na katılım sağladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada önemli açıklamalara yer verirken yeni müfredatla ilgili değerlendirmede bulundu.