Politika

CHP Lideri Özgür Özel: İki ay sonra seçim olsun CHP Lideri Özgür Özel: İki ay sonra seçim olsun Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel son zamanlarda erken seçim çağrısını yüksek sesten yapmaya devam ediyor. Halkında beklentisinin bu yönde olduğunu ifade eden Özel en kısa sürede sandıkların gelmesi çağrısı yaptı.
İYİ Parti Lideri Dervişoğlu: "10 milyon kaçak nüfus varken ekonomi düzeltilemez" İYİ Parti Lideri Dervişoğlu: 10 milyon kaçak nüfus varken ekonomi düzeltilemez İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Dervişoğlu’nun gündeminde Suriyeli sığınmacılar ve ekonomi vardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan erken seçim açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan erken seçim açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erken seçim konusunda konuşan Erdoğan, erken seçime kapılarını kapattı.
Fahrettin Koca: Şifa bulmasında katkım olan her hastamız için mutluyum Fahrettin Koca: Şifa bulmasında katkım olan her hastamız için mutluyum Görev değişikliği sonrası sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan eski Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, görev yaptığı süreçle ilgili düşüncelerini vatandaşlarla paylaştı.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel'de emekli mitinginde asgari ücret açıklaması CHP Genel Başkanı Özgür Özel'de emekli mitinginde asgari ücret açıklaması CHP Genel Başkanı Özgür Özel Kocaeli'nde düzenlenen emekli mitinginde konuştu. CHP Genel Başkanı Özel asgari ücret açıklaması yaptı, rakamı verdi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP ve Suriye’ye yönelik açıklamalar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP ve Suriye’ye yönelik açıklamalar yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hz Ali Cami'nde kıldığı cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan açıklamalarında MHP ile olan ittifaklarına ve Suriye rejimine yönelik önemli açıklamalar yaptı.
Ticaret Bakanlığı araç alım satımda 6 ay 6 bin şartını 2025 yılına kadar uzattı Ticaret Bakanlığı araç alım satımda 6 ay 6 bin şartını 2025 yılına kadar uzattı Otomotiv sektörünü yakından ilgilendiren açıklamada bakanlık kararın gerekçesi ve yasaklara uymayanlara kesilen cezalardan bahsedildi. Ticaret Bakanlığı çalışmalarını aynı kararlılıkla sürdürdüğünü bildirdi.
İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu partisinin grup toplantısında açıklamalar yaptı! Koray Aydın konusuna açıklık getirildi İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu partisinin grup toplantısında açıklamalar yaptı İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Dervişoğlu’nun gündeminde yurt dışı çıkış harç ücretleri, sığınmacılar, Koray Aydın meselesi vardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan “AK Parti kutuplaştırıcı siyasetin her zaman hedefi olmuştur” Cumhurbaşkanı Erdoğan “AK Parti kutuplaştırıcı siyasetin her zaman hedefi olmuştur” AK Parti Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın gündeminde İsrail, Diyarbakır-Mardin yangınları, EURO 2024 ve muhalefet vardı.
CHP grup toplantısı yapıldı! Konut fiyatları ve Mehmet Şimşek görüşmesi ele alındı CHP grup toplantısı yapıldı CHP’nin grup toplantısı öğle saatlerinde yapıldı. Toplantıda partinin genel başkanı Özgür Özel konuşmasına konut fiyatları, Mehmet Şimşek görüşmesi, Diyarbakır-Mardin yangınları gibi konular ele alındı.
CHP'nin Geçinemiyoruz mitingi ne zaman, nerede yapılacak? CHP'nin Geçinemiyoruz mitingi ne zaman, nerede yapılacak? CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Malatya'da vatandaşlarla buluşurken büyük bir merakla beklenen Geçinemiyoruz mitinginin ne zaman, nerede yapılacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan işaret etmişti! Anneler için doğum paketi uygulaması geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan işaret etmişti! Anneler için doğum paketi uygulaması geliyor Türkiye'nin gelecek yıllarda büyük bir tehlike içerisinde olabileceğine dair sözler bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelmişti. Ülkenin doğum oranında azalmanın kritik seviyenin altına indiğini ifade eden Erdoğan bu durumu varoluşsal bir tehdit diyerek tanımlamıştı.